• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si ka ndryshuar Krishtlindja

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Si ka ndryshuar KrishtlindjaKrishtlindja, në shumë vende të botës është një ndër festat më të rëndësishme fetare.

Po ashtu, ajo festohet edhe nga të krishterët në Shqipëri, sipas riteve që ndiqen vit pas viti. Po ashtu si çdo moment tjetër festiv, edhe për Krishtlindje, njerëzit bëhen më të dashur më njeri-tjetrin, ndajnë dashuri dhe dhurata mes tyre.

Pra, në një lloj mënyre kjo është shndërruar edhe në një festë paksa komerciale, ku ata që kanë dëshirë por mbi të gjitha mundësi e festojnë ose ndihmojnë ata që kanë nevojë.

Por kjo varet nga këndvështrimi i gjithsecilit prej atyre që festojnë ose jo.

/ Top Channel
 
Top