• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si jeni ne dashuri? DASHURI ....Shume tema ka per te, e une sbej dot pa hapur 1tjeter

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
do kesh bere ndonje pisllik vete ,se nuk ndodh ti ulesh veshet kollaj ti lol lol
Kam ber dy 😂😂 ,nuk e di por bej gjithmone te kunderten e asaj qe m thon 😂(gabimi i pare),i dyti eshte se e tremba ne gjume ,i thash po bije termet dhe tunda krevatin shume 😝iku u ngrit me vrap 😂.Imagjino kur te kap gjumi plotesisht ( por jam keq me mendjen kur me acarojn 😂).
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kam ber dy 😂😂 ,nuk e di por bej gjithmone te kunderten e asaj qe m thon 😂(gabimi i pare),i dyti eshte se e tremba ne gjume ,i thash po bije termet dhe tunda krevatin shume 😝iku u ngrit me vrap 😂.Imagjino kur te kap gjumi plotesisht ( por jam keq me mendjen kur me acarojn 😂).
cudi si je gjalle akoma lol , sigurt qe je ti dhe jo shpirti yt qe lundron neper purgator? lol lol lol
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
cudi si je gjalle akoma lol , sigurt qe je ti dhe jo shpirti yt qe lundron neper purgator? lol lol lol
Po ndaj kam ulë veshët si lepur 😂me te keqen e tu befsha jam e pa rezistueshme 😝😂😂.Pastaj po reçeli per ca na hyn ne pune 😝😂😂,ja ne te tilla rastesh te nderon 😂😂embelson situaten 😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
O me ate qe ke bo ska recel qe embelson lol piji longun
po do kete qellu nai lab me gjak lushnjari se ska shance lol
 
Top