• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e therrisni te dashurin/en?

Passion

Antarë i Respektuar
Dhe tmë vijë noj ftere kokës thua?:p
:D

Tema!

Kam pas nja dy kolege qe te dashurave te tyre u therrisnin me ca leshatime te cuditshme.

S'vononin ca muaj e njeri pas tjetrit tregonin te merzitur.

E prishem njeri
e prishem muhabetin tjetri. :D

Une s'di nga keto,madje me vjen habi ca ne moshe me te medhenj se mua e shkruajne ne tel emrin e gruas

shpirti im :D

T'lezetshem. :)


Hahahahahaha
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
E ndjej te huaj nese i therras ne emer qe prej nje dekade e gjysem.
Amore
Shpirti
Jete
Burriiiiii
Keshtu e therras gjithmone.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Pau
Pau
Pau tre here.

Bjer ne toke,edhe nxirre cepin e gjuhes jasht ne anen e majte,edhe mbylli syckat (mos ti shoh) se i ke si Medusa :D
Ghaaaaaaaa lol

Passioni keq.

Problemi qendron se ai eshte manipulues.
Bastard i ndyre. Pastaj pasi e vras ik e puth :(
E ke kete te mire ma ben ai..nje here te rreh pastaj te do..te pakten nuk rri larg ( keshtu e ftohte)

-Keshtu e duan burrat. Zap! :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Me kete te fundit jam e sigurt qe ja perdore si hudher e varur ne qafe:LOL::ROFLMAO::D
Hahahahaha e sa tjera ka kshu...Por lere qe si them, e din kur na kapin ato 5 min, fjala manjak eshte "e mrekullueshme" nkrahasim me fjalet tj:p
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top