• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e therrisni te dashurin/en?

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Si e therrisni te dashurin/en?

Haha.
Souli kur s'ja thote Botes, s'ka pse te ta thote ty :p
Ua cme kujtove
Ishte njera nje here dhe per te kthyer terma e huaj ne shqip gjeti fjalen rabbit dhe shoqet e gjenin si sh humoristike:p
Me thuaj qe kam memorie te dobet lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Si e therrisni te dashurin/en?

Ua cme kujtove
Ishte njera nje here dhe per te kthyer terma e huaj ne shqip gjeti fjalen rabbit dhe shoqet e gjenin si sh humoristike:p
Me thuaj qe kam memorie te dobet lol
lol lol
uaaaa si e kujton?? Po ajo ishte muhabet duke diskutuar disa terma qe perdornin ciftet shqiptare :p E kisha harruar fare si histori.
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
E paskan pastruar temen ketu... prej inatit nuk do e them...:p

Tashtina ne telefon I kam shkrujt... pastrusja e shkalles, leket e ashensorit, bakja, tit-pijaneci etj etj... lol lol
 

Zana1

Braveheart
Nuk e di se c'fare ndjesie i jep nje mashkulli, thelle e thelle ?

... por zakonisht nuk kam pasur prb , gjithmone me perkedhelje flas : p
 

Zana1

Braveheart
I kam te dyja anet... por zakonisht ne nje lidhje , jam me teper e embel se e hidhur : p

Perndryshe eshte e kote : )
 

Zana1

Braveheart
That’s why I’m going to put it here not there and take it off , shorts and a see through body : p
Mos e cito pls , u got few sec left lool

..............
 
Last edited:
Top