• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e therrisni te dashurin/en?

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Si e therrisni te dashurin/en?

Majmun,arush dudush,lepurush:p(Shaka)...Nje profesor psikologjie na thoshte : Vini re kur therrisni dike qe doni,zemer shpirt,yll etj etj dhe ai/ajo eshte duke bere dicka ose edhe pa bere dicka,do ju thote he/po/fol etj etj por pa ju pare ne sy..Nqs e therrisni ne emer ,i jepni rendesi atij/asaj dhe e beni tju shohe ne sy...Faktikisht kjo ne disa momente edhe qendron...Fjalet e teperta sme pelqejne,ka momente qe thuhen,por jo te jene si monotoni ose behen si shprehi...
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Re: Si e therrisni te dashurin/en?

pussshiiiiiiiiiiii
arushi im
amore

me emer kur bon nai gabim...
por ai ka fiksim kur e shaj :D ahhahaha
 

sensuu

sweet
Titulli: Si e therrisni te dashurin/en?

banane :p

ahahha

une s;kam te dashur fare ahahah po do e therrisja....ckemi shpirto.....:p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Si e therrisni te dashurin/en?

Kafshe me fytyre njeriu....apo nuk eshte quhet emer ky?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Si e therrisni te dashurin/en?

Po mbajini ca gjera per vete more aman.. Mos i tregoni te gjitha :p
 
Top