Si e shpjegoni shprehjen e Gjergj Kastriotit....?

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Si e shpjegoni shprehjen e Gjergj Kastriotit....?

Vallaj Persa I Perket Temes Une Skam Si Jap Pergj Sepse Isha N`gjume Kur E Tha SkenderBEU:):):)
 

Zana1

Braveheart
Ashtu sic e ka thene ... Te bashkuar per te njentin qellim.
 

Hera

Banned
Normal qe nuk e solli ai lirine thjedht dha shkendine beri te merrnin vrull njerezit se ishin gati u mungonte nje udheheqes
 

ricky_ch

******
Shqipëtarët akoma ëndërra me sy çelë shohin. Po çfarë thënje, po çfarë lirimi?
Shqipëtarët nuk janë liruar derisa Austro-Hungaria i dha grusht Sërbisë, të cilën
pastaj e vazhdoi NATO në ditën e sotme....
Jo ka thënë, pse ka thënë....? - Thënje për film ore! Miti nuk krijohet ndryshe.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ndoshta ishin te lire dhe s'kishte si ta sillte ai!? lol

Nejse, bashkohem me Rickyn. Kur kane qene ndonjehere te lire Shqipetaret??
 

Zana1

Braveheart
Shqipëtarët akoma ëndërra me sy çelë shohin. Po çfarë thënje, po çfarë lirimi?
Shqipëtarët nuk janë liruar derisa Austro-Hungaria i dha grusht Sërbisë, të cilën
pastaj e vazhdoi NATO në ditën e sotme....
Jo ka thënë, pse ka thënë....? - Thënje për film ore! Miti nuk krijohet ndryshe.

Kembana bien per ato qe kane veshe ,ricky_ch . : p

Pyet Turqt se ta shpjegojne me qarte.... ju dridhen kembet edhe sot kur I permend emrin : d
 
Top