• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Skam nerva dhe i bie shkurt.

Pozitive :)
I pa nerva🤣🤣

njeri i mir po se e pranoj me ne fund se nuk jan mban te shtyhet me nje shqiptare te kosoves..🤣

sory nese ju kam lodh me muhabet..po cdo gje ne kuptimin shaka👍
Ps..
@Ridexxx
Ca te them se nuk e njoh🤔duket i sjellshem dhe e kupton humorin.
 
I pa nerva🤣🤣

njeri i mir po se e pranoj me ne fund se nuk jan mban te shtyhet me nje shqiptare te kosoves..🤣

sory nese ju kam lodh me muhabet..po cdo gje ne kuptimin shaka👍
Ps..
@Ridexxx
Ca te them se nuk e njoh🤔duket i sjellshem dhe e kupton humorin.

Hahaha sa e madhe te hapi rruge bre se je qik,dhe dukesh qe sje negative,se te ishe ndonje negative ta kallxoja une :p

Jo bre sna lodhe,ti je funny brenda kuadratit tend.

Qik e mir e Kosoves,veç inati per detin se lishon
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top