• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

bobbles bobbles boobles...
@DeliriumMind Funn s' di... humori thon osht gen mashkulli Por kjo s' aplikohet ke ky rast. Me aq sa e njof me jep pershtypjen e një goce qe është endrra e c'do babi "makthi" i një mami. Dhe element plot jete ne c'do tavoline lol always good to have around.

P.S ndjes qe prisha rendin Por Po shkr per Delirium mind kur erdh post tj
 
Last edited:

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
@DeliriumMind Funn s' di... humori thon osht gen mashkulli Por kjo s' aplikohet ke ky rast. Me aq sa e njof me jep pershtypjen e një goce që është endrra e c'do babi "makthi" i një mami. Dhe element plot jete ne c'do tavoline lol always good to have around.
Dije qe sapo prishe reputacionin forumor 🤣
Nderkoh dikush me ka mallkuar sepse aq shum qesha sa qe me ra celulari dhe qeka shtyp një milingone te xhami lol
Me ke dhene pershtypje pozitive qe me shkrim te pare... biles them qe me vonove gjumin por me bere dhe te qesh me ze te lart.
Ke si një bestfriend qe kur e takon rruges, perpara e shan dhe pastaj e perqafon... pastaj e shan prap sa me u kthy serjoz 🤣 një njeri qe me mir i bon keq vetes se sa tjetrit
Ama sta perton 😊
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top