• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e kaloni kohen e lire?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
po ku po kemi kohe te lir aman. Ja hyj ktu e shkrihem tu qesh. lol

p.s. zakonisht dal, ndonje kafe buze deti ose ne ballkon me pamje nga deti. E kshu kshu... shyqyr na erdh dita dhe ne si tirons te ulna iher prane deti si durrsaket pa udhtu 1 ore me makine. lol
@tag LoSst
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Kur kam kohe shkoj ne palester ...dal me shoqe me familjen time ...kinema teater gjera qe bejne te gjithe mendoj ...gjithmone kur kam kohe
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
Vrap, bilardo e ndonje gote kur kam terezi. :D Librat i lexoj darkave. Kur kemi ndonje zocke verdalle i leme te gjitha cka thashe me pare dhe merrem me te per te kaluar kohen e lire. :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
hahahahaha,po fara kungulli?! :p

tema; Kohen e lire filozofoj mbi "asgjene" perfundimi,mahnites.
"Kungujt" nuk me pelqejne me ... gjithcka qenka me moshen ....gjith ai kungull aq pak fara...
ja merr farat e lulediellit .. te kenaq shpirtin qe ne embrion e vogel e zeze por ben nje lule si diell ... lule qe i pershtatet kohes, qe ndjek ngrohtesine e driten... e levizeshme, e gjate dhe e holle... vaj ... e nga ajo ghe e vockel del nje koke e madhe vetem me fara... eshte femer lulja e diellit sesht kungull mashkull ....
:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk kam.shume kohe te.lire ne fakt por kur kam shoh ndonje film, luaj me.gocat, merrem me editim fotosh, me shkrime te lira :)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Merrem me mbesat e nipat ...jane je papare vetem pyetjet qe me bejne sdua gje tjeter :love
 
Top