• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Si e kaloni kohen e lire?

Lauri

Anunnak
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Kohen e lire une kaloj ne fv, sa here hy ketu ju gjej aktiv juve qe po deklaroni te kunderten...:)

Ps lolly na gje noj bark pa lesh moj se na e shpife..
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Kohen e lire une kaloj ne fv, sa here hy ketu ju gjej aktiv juve qe po deklaroni te kunderten...:)

Ps lolly na gje noj bark pa lesh moj se na e shpife..
Ashtu jua preferojne barkun ,burrat e tyre - me lesh ...:D

Ps... Per te qene Brenda ne teme , hobet e mia I kam listuar me lart :)
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Ashtu jua preferojne barkun ,burrat e tyre - me lesh ...:D

Ps... Per te qene Brenda ne teme , hobet e mia I kam listuar me lart :)
Ta riperseris.
Un leshin e heq dhe bohem njeri... po atyre qe ske mo ca ti heqesh ca ti bejm.

Kam harruar hobby-n e preferuar.. te harxhoj sa me shume lek lol ndjek shum kto stilet vintage/pop art dhe kur kemi mundesi, shkojme dhe blejm naigjo te re per shtepin :)
E kemi bo si muzeum... hutohen miqt sa her hyn ne shtepi. Ti i flet dhe ato mendjen pa se cfare kemi ble te re.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Ta riperseris.
Un leshin e heq dhe bohem njeri... po atyre qe ske mo ca ti heqesh ca ti bejm.

Kam harruar hobby-n e preferuar.. te harxhoj sa me shume lek lol ndjek shum kto stilet vintage/pop art dhe kur kemi mundesi, shkojme dhe blejm naigjo te re per shtepin :)
E kemi bo si muzeum... hutohen miqt sa her hyn ne shtepi. Ti i flet dhe ato mendjen pa se cfare kemi ble te re.

po kto byzet i beni? Ndonje leke per banjen ju mbetet lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Per Mua Beje edhe gershet , nuk me intereson ... AMA b*thet e c*cat e mija .. Eshte e qarte qe ju Kane Lene me pasoja psikologjike ... Do ju duhet kohe qe te vini ne vete :)
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Per Mua Beje edhe gershet , nuk me intereson ... AMA b*thet e c*cat e mija .. Eshte e qarte qe ju Kane Lene me pasoja psikologjike ... Do ju duhet kohe qe te vini ne vete :)
Pse ri i ke me te mdhaja se pesa qe mpaskan lan pasoja psikologjike? +
aman na icik nga kto te miat se me shkurtohen bluzet dhe kam frik mos ftohem.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Larg qofte , I kam te mijat si rrush I fresket, sic I shikon edhe vete lol
 
Last edited:

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

un i bej foto vetes time :( shof a ngjaj mir apo keq para se me dal, edhe nforum
 

Passion

Banned
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Thellohem shpirterisht.
Me vijne disa mendime ,ide ,qe them do zbuloj ndonje gje e do kem karriere ne fushen e shkences.
Disa shkendija mendimesh qe ti kap e bej romane te nje niveli qe lejne pas Dostojevska,Tolsto,Kafka etj.
Me pas zgjohem e betohem qe s'do fle shume ore.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Pervec leximit.. pak vullnetare dhe ka ca muaj ne fv ndjek ka ca vite nje kurs màndala..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Ku ta gjeje tash e 4 muaj se po ta kisha them te drejten ne ekto kohe do e kisha bere te teren rrush e kumbulla.
 
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Thellohem shpirterisht.
Me vijne disa mendime ,ide ,qe them do zbuloj ndonje gje e do kem karriere ne fushen e shkences.
Disa shkendija mendimesh qe ti kap e bej romane te nje niveli qe lejne pas Dostojevska,Tolsto,Kafka etj.
Me pas zgjohem e betohem qe s'do fle shume ore.
Ahaha sa kam qeshur,dhe e nis kaq bukur..gati e besushme ! :p

Ja lexoj ndonje filozofi ketu nge ma te mencmit edhe qesh me vete :gjuhe:
 

Passion

Banned
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

:cek::cek::chh

Kur e kam kohen e lire se si me iken koha pa e marr vesh fare pa asnje pune.

:vrap:
 
Top