• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e kaloni kohen e lire?

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Jam shum kurioze te di se si e kaloni kohen e lire sepse un per vete shyqyr qe gjej kohen me u depiluar e jo mo si disa qe rrin duke fotografuar gjoks e te pasmet gjith kohes.Hobby te tjera keni? nai sugjerim?


 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Me familje dhe shoqeri. Kur si kam afer, preferoj vetmine...meditim, aty ketu ndonje film etj
 
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

E bukur tema lolly por me ate ikonen na e shpife :p

Une eh sa pertacke jam bere une :p dikur kohen e lire e kaloja duke lexuar libra,shetitje,ah beja dhe pune dore :qendis: (grep,shtiza,qendisje) mos na tallni tani se ju griva :gjuhe: edhe duke u angazhuar me nje organizate bamiresie (kete te fundit vazhdoj ta bej), ndersa tani rri mbaj sehir ketu me ju dhe prap sme del koha te rri pak me shume ahaha! :manikyr:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Ku me gjet ate koh te lire se kuku sa gjera te mira kisha ba . . me mungo shum koha e lire serjozisht
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

E bukur tema lolly por me ate ikonen na e shpife :p

Une eh sa pertacke jam bere une :p dikur kohen e lire e kaloja duke lexuar libra,shetitje,ah beja dhe pune dore :qendis: (grep,shtiza,qendisje) mos na tallni tani se ju griva :gjuhe: edhe duke u angazhuar me nje organizate bamiresie (kete te fundit vazhdoj ta bej), ndersa tani rri mbaj sehir ketu me ju dhe prap sme del koha te rri pak me shume ahaha! :manikyr:
ne fakt me kujtove veten dhe nuk me erdhi te te ngacmoja.
Pervec librave qe i kam fiksim , dhe pse lexoj gjithmone darkave dhe vetem kur shoh mengjesin qe vjen kuptoj qe e kam degjeneruar me gjumin .
nje nga momentet e relaksit tim eshte kur bej bej dicka te tille. Eshte e vetmja menyre per mos menduar shume pasi fokusohem e tera ne kete pjese

ja shihe :) Qendisjet se mos mendon kornizat lol


Shiko fotografinë 25402
Shiko fotografinë 25401
 
Last edited:

Aki

misfit
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Hmmm filma, seriale, lojera, chate, forume, reddit, tumblr
Jeta reale nuk ekziston, long live virtuality
Amen :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Mezi pres djali te gjej nje film vizatimor ne televizor, te lej IPadin e une ta marr te mbledh farmen, se me ngordhen lopet, e pulat..ai me bertit cfare ben, them ushqej kafshet...aaa cofen..hahahaha...burri me ngacmon, te ishe kaq puntore sa je tek farma, milionera do ishim ber...shpesh luaj, kenaqen...por smundem te marr rend nga femijet, e bejm me rend...
 
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

ne fakt me kujtove veten dhe nuk me erdhi te te ngacmoja.
Pervec librave qe i kam fiksim , dhe pse lexoj gjithmone darkave dhe vetem kur shoh mengjesin qe vjen kuptoj qe e kam degjeneruar me gjumin .
nje nga momentet e relaksit tim eshte kur bej bej dicka te tille. Eshte e vetmja menyre per mos menduar shume pasi fokusohem e tera ne kete pjese

ja shihe :) Qendisjet se mos mendon kornizat lol


Shiko fotografinë 25402
Shiko fotografinë 25401
Po shyqyr sqenkam e vetmja se po mendoja ta shkruaj mos e shkruaj! :p
Shume te bukura Moni,ne fakt desha te vija e une ndonje foto por e lash pikerisht per ato ngacmimet,se ku durohni ju aman :p ahaha

Ps: Nuk e di nese ekziston si teme por nese jo pse mos e hapim nje teme per te prezamtuar punimet personale tonat, mua do me pelqente gjithsesi! :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Po shyqyr sqenkam e vetmja se po mendoja ta shkruaj mos e shkruaj! :p
Shume te bukura Moni,ne fakt desha te vija e une ndonje foto por e lash pikerisht per ato ngacmimet,se ku durohni ju aman :p ahaha

Ps: Nuk e di nese ekziston si teme por nese jo pse mos e hapim nje teme per te prezamtuar punimet personale tonat, mua do me pelqente gjithsesi! :)
edhe mua do me pelqente edhe pse skam ndonje koleksion te madh
aktualisht kam ne dore nje Geish dhe nje pikture abstrakte :)
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

E bukur tema lolly por me ate ikonen na e shpife :p

Une eh sa pertacke jam bere une :p dikur kohen e lire e kaloja duke lexuar libra,shetitje,ah beja dhe pune dore :qendis: (grep,shtiza,qendisje) mos na tallni tani se ju griva :gjuhe: edhe duke u angazhuar me nje organizate bamiresie (kete te fundit vazhdoj ta bej), ndersa tani rri mbaj sehir ketu me ju dhe prap sme del koha te rri pak me shume ahaha! :manikyr:
Pse mi cfare ka gjoksi zanen ne krahasim me barkun tim? shum diskriminuese je bo kto kohet e fundit.

Pastaj LoOly ne kohen e lire me pelqen ta kaloj dhe ke kjo faqja ketu, pasi kjo me jep buke kuptohet

https://www.rsvp.com.au/profile/display.action?handle=Zana1&uid=4842331
aiiiiiiii
Marla nje admine qe shikon twilight dhe sex and the city nuk e meriton ate vend!
Hiq dore shpejt lolI rikthehemi serjozisht temes tani... pasjoni im nr1 gjumi.
Un do rrija siper divanit duke flejt gjum edhe me dit te tera... preferoj divanin sepse krevati eshte shum i madh dhe nuk ndihem rehat.
Vizatoja... dikur vizatoja me or te tera dhe kurre nuk merzitesha. Futesha ne ate boten time dhe zor qe dilja... skam pas lan asnje faqe te librave pa ndonje vizatim. Vizatoja per veten... per te tjeret me kerkes gjat oreve te mesimeve.
Sjam tip qe lexon shum sepse nuk arri te perqendrohem... lexoj 1 faqe dhe filloj enderroj per hesapin tim; prandaj preferoj serialet... sepse sme japin koh per ta vra shum mendjen.
Kercej... pafund. Me rigjeneron gjithmon!
Kohen tjeter qe me ngel rri ktu me ju, sidomos kur jam ne zyre.
 

Fly

Larguar
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

pune m... paska qene dhe kjo pjesa e kohes se lire.
duhet me siguru privatesine me 1000 drryna se robi ne kohe te lire te maka pishtarin.

ishalla sme qisin sekretin qe kam kap nja 2 antare se jam i ndjeshem ne kete drejtim dhe vuaj nga pergojimi i mendjeve te liga
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Si e kaloni kohen e lire?

Ej po sa mire iu del koha te beni gjithe keto se une 24 ore ne forum
e merrem vetem me kete jeten virtuale duke u ngrene me femrat si grifsha skam kohe per asgje.
 
Top