Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos ja ka marr dikush passwordin :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tkishte qene artikull ne fb ky, sa lek do kisha fituar me share, aktivitet, views, klikime :p
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Gjuhë të huaja dimë te gjithë por më pelqen te ushtroj gjuhen time, më duket vetja por...c nëse do shkruaja ne gjuhe tjeter !
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Rania eshte femer sa e di, ish-Anananana a si e ka pase me shume aja :D
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Moj kasolle ,ku na mblodhe ?
Sille këtu shoqen shkurt e sakt tek të shumtit ☻
 
Top