Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

Hope

◕‿◕
Shkurt e thjesht - i thua mireupafshim.
Nje burre qe te genjen qe ne fillim, cfare pret nga ai?
Nqs tradheton gruan me femijen, pse beson qe ty do te respektoj?

Nqs shoqja ka respekt ndaj vetes, as mos i drejtoj me fjalen e te vazhdoj jeten se ka plot meshkuj te ndershem kjo bote. Duhet vetem durim ti takosh :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Peperina

Larg shume larg
...
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
"Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi,
kafshatë që të mbetë në fyt edhe të ze trishtimi
kur shef ftyra të zbeta edhe sy të jeshilta
që të shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpita
edhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesin
të tanë jetën e vet derisa të vdesin."
_Migjeni

755902D0-29A8-44C8-8C86-22F1B7D4123B.jpegAta Qe jan tmartuar e mcefin statusin ?
Se kan munges mi sdo shume ta kuptosh.
mos u fryfshin he. ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Nuk tkuptova mfal, ma gjeresisht dicka ?
Fatkeqsisht,duke jetuar dhe pare jete te disave,nga menyra sesi trajtojne familjen,si trajtojne gruan ,nuk besoj se ka arsye e qellim tjeter pse eshte martuar.Thjesht e bejne si adet,me shtu racen
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kshu gjerash thuaj ti dhe behet konfuze rania... mendohet 3 dite dhe i plas ne forum?
Opo une u konfuzionova per vete.Do e pyes kur ka ndodh kjo histori se im shoq nja dy vjet ka me unaze????
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
o bo boooo sa te zinje jemi,ka shkuar tema 6 faqe ahahhahahahahahahahaha
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Opo une u konfuzionova per vete.Do e pyes kur ka ndodh kjo histori se im shoq nja dy vjet ka me unaze????
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
Ahhahahahahahah ta paska heq gjahun nga goja???????
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
Oh pukuuuu. :love::love::love:
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ahhahahahahahah ta paska heq gjahun nga goja???????
Mire unaza qe humbi , po ka ikur edhe shenja qe kishte lene ne gisht??
Meqe ra fjala.... femrat jane shume me takt... nuk pyesin kurre per statusin... pyesin shoqet pasi kane mbaruar pune me ty???
 

Vajza

V.I.P
Tema nuk eshte asgje tjeter vecse te tregoje se jane shtuar keta burrecer qe bejne donzhuanin dhe orleginin e famshem?
Sa per gocen ajo e ben jeten si te doje me ke te doje se atje ku jeton ajo jeta eshte liberta?
Thjeshte fenomeni i dites!!!!
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
E Di si thot babi im, mashkulli nga vrima del, vrim kerkon, dhe në vrim përfundon (dmth vari). Dhe tani pse bën ai donzhuanin une nuk e di, por e di që ne femrat Sduhet të bëjmë si bitch e te kënaqemi egon tonë se Ja morrem asaj tjetrës për 2 orë.:)
Sfol mo sot lool
 
E Di si thot babi im, mashkulli nga vrima del, vrim kerkon, dhe në vrim përfundon (dmth vari). Dhe tani pse bën ai donzhuanin une nuk e di, por e di që ne femrat Sduhet të bëjmë si bitch e te kënaqemi egon tonë se Ja morrem asaj tjetrës për 2 orë.:)
Sfol mo sot lool
Ma prezanto pak babin :p lool
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mire unaza qe humbi , po ka ikur edhe shenja qe kishte lene ne gisht??
Meqe ra fjala.... femrat jane shume me takt... nuk pyesin kurre per statusin... pyesin shoqet pasi kane mbaruar pune me ty???
Takt i madh?
Ehuhaaa,kur pyesin ato ;si eshte ,se kane a eshte me unaze a jo o jooo???
 

Monique

With or Without u
Jo, jooo u largua nga puna direct??
Dhe ate te bente ajo e se mbanim me shoqe prz dhe pse njeriu ben si do, por ka dhe di duhet!
E shef pra , jetoni jashte e plot paragjykime
Prandaj ju ka genjy shoqja
Si mi i tregoke ti shoqes se me ke te lloçkovitet?
Pra shoqja per te qene ok me ty e paragjykimet e tua , te paska thene me mashtroi.
Nuk i viren shoqerise kushte @Rania sepse gjithkush ndergjegjen e ka per vete. Dhe jeta private eshe private
Shoqen e do per ate qe eahte , jo ate qe do ti te jete!
 

Ragnar

Anëtar i ri
E shef pra , jetoni jashte e plot paragjykime
Prandaj ju ka genjy shoqja
Si mi i tregoke ti shoqes se me ke te lloçkovitet?
Pra shoqja per te qene ok me ty e paragjykimet e tua , te paska thene me mashtroi.
Nuk i viren shoqerise kushte @Rania sepse gjithkush ndergjegjen e ka per vete. Dhe jeta private eshe private
Shoqen e do per ate qe eahte , jo ate qe do ti te jete!
Sot shum je tum pelqy amo teper. :D
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
@Rania Un kam pershtypjen qe kjo shoqja eshte imagjinare dhe ke dashur te ringjalles forumin qe po ngordhte per cik batuta per Oscar/ngacmime/ofendime te maskuara me ironi dhe 'like&haHAha" ?

Nese e kam gabim, te kerkoj ndjese.
Te jet e vertete historia ( per te cilen ska nevoj per shum fjale sepse jan gjera qe ndodhin perdit por jo te gjitheve ju dalin te gjitha sheshit) ateher te largohet nga ai qe vetem stress mund ti sjelle...
Nuk e kuptova se si ajo e mori vesh qe kishte familje por ska me rendesi... sa me larg personave qe shumozojne familjen me zero.
 
Top