Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
S'do kishte me jete per mua, zemra ime s'do rrihte me, gjethet e pemve do u vyshknin, dielli s'do leshonte me rreze, niveli i O2s ne ajer do binte ndjeshem....shum e trishte pz.
xhuljetaa e koheve moderne me nje fjale ahhahahahahaha.
 

Irisiana

Antarë i Respektuar
Njeriu nuk njihet asnjeher sepse as ai se njef vet veten ne situata qe del jasht vetes....por cdo njeri ka nje ego ka nje seder...disa jan gatuar qe te bejn si tdashuruar per te arritur atje ku duan....e disa te tjer te duan me shpirt por si ndjejm sa duam esht ajo shprehja te tjer duam te tjer na duan. E me te tjer perfundojm.....ndaj ndonjehe njerzit hiqen ashtu sc duaj deris te mbaroj interesi flas per lidhje qe ska te ardhme
..sot esht frik ti shprehesh ndjenjat sepse se di ke ke perball !
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Do te doja te ishte i lumtur dhe i plotesuar duke qene i tille sdo kerkonte cfare nuk ka apo cfare ka
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Do ta doja edhe me shume dhe do ja hapja syte dhe mendjen per te pare qaret qe te ndahet nga partneri e te vije tek une .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Se nga rastisin keto koleget kshu, une dhe nje sekretare qe eshte me ka prezantuar ish burrin per ndihme jo me te fshehi gje🤣🤣🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mua i fejuari m'ka bere 1 loje vitin e pare a te dyte qe ishim bashke. Por aq keq e perjetova saqe sot akoma me del para sysh ajo e qare qe kam bere. Madje dhe kur thoshte: per Zotin ishte loje, (sepse loje ishte vertet) une kam dashur 3 dite te merrja veten dhe ta besoja qe ishte komplet sajese adoleshentesh. 😂😂
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Hallall ta befte zoti qe paske qen kaq e zonja ta mbash te fsheht...
 

Lindii

Antarë i Respektuar
Amon ere Lind mos, se skena as pare me te hudh na ja cpu xhepat, vec me te hudh plaken, mos me napolonin pz 😂
Po çne kjo traditë të hedhesh para kërce per qejf napolonin 😊! Ne kulture te familjes nuk kam hedhur kure para ne te kercyer!
 
Top