Si do vepronit,nese personi qe dashuruat me shikim te pare eshte i verber dhe shurdh?!

Lauri

Anunnak
4 faqe u mbushen me komente gjithësesi ?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Sa për temën Jo.
As me shurdh, as me verbër sdo lidhja kuror, dhe asnjë me një të mençur.
Është kurth më besoni lool
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Po si mund të jet dashuri me shikim të parë ku personi tjetër është i verbër ? Mund të jet 1 pëlqim i njëanshëm por vetëm kaq.Nëse personi që kam dashuruar me shikim të parë pëson këtë fatkeqsi do i qëndroja pranë dhe dashuria do ishte edhe më e fort.
 

Lauri

Anunnak
Më duket që nuk e kapët mesazhin e temës.
Për vete mendoj që " i verbër e shurdh" është figurave.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Nuj degjon me mir sdo ket iden ca ndodh ne guzhin 😝
Nuj shikon akoma me mir mund te bej cfar te dua 😜😜😜
 

Ketrush

Anëtar i ri
Po si mund të jet dashuri me shikim të parë ku personi tjetër është i verbër ? Mund të jet 1 pëlqim i njëanshëm por vetëm kaq.Nëse personi që kam dashuruar me shikim të parë pëson këtë fatkeqsi do i qëndroja pranë dhe dashuria do ishte edhe më e fort.
 
Top