Si do vepronit,nese personi qe dashuruat me shikim te pare eshte i verber dhe shurdh?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Se di,nese do arrija te dashuroj pertej nje shikimi,dike qe si di as gjuhen si te merrem vesh,dhe as boten si t`ia tregoj.
Forma e jeteses se ti,pavarsisht formes se vrazhde qe ngjan,eshte paksa me ndryshe se e imja.
Zot na fal.e mos na provo as ne ,as njeri me keto lloj situatash.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
E kam huq te keq kete.. kur me pelqejne ato qe them, i perseris?
Ti e ben ndonjihere... apo çne??
telef i bej lool
po do ti qe sa me shume i ben e te pelqejne, po aq me shume i ben e te pelqejne e ste dalin qejfit lool
 

Punk1

Antarë i Respektuar
telef i bej lool
po do ti qe sa me shume i ben e te pelqejne, po aq me shume i ben e te pelqejne e ste dalin qejfit lool
Mua me dalin pak qejfit , me thene te drejten.... se harrova ta thoja kete?
Do e perseris diku tjeter, se me pelqeu kjo qe thashe?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mua me dalin pak qejfit , me thene te drejten.... se harrova ta thoja kete?
Do e perseris diku tjeter, se me pelqeu kjo qe thashe?
po flisnim kur ste dilnin qejfit e te pelqenin...ktu vemendjen Agush lool
 

BlacK_OpiuM

Baby Girl ?
UNE KAM PELqy persona tshemtut krejt mos tpelqej nje Te shurdher ose tverber qe garant jan me tmir se tshemtutit ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ku i gjen keto tema amaaaan.... ?
Nuk bie ne dashuri me 1 te pare.
Por edhe neeeeese ndodh nuk mendoj se do u martoja me te.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kush ma ka marr pultin se dua te ndrroj stacionin, ta çoj tek 1 film tjeter?
 
Top