Si do vepronit nese kuptonit se personi qe dashuroni eshte nje njeri me 100 fytyra ose e paftyre?!

Monique

With or Without u
Por ka dhe njerez te verbuar shpirterisht qe u duket ferra engjell kur thote gjyshja ime???
po mire ti c'inat ke , edhe nese i duket ashtu
pastaj pse e paragjykon ferren ti me , cte beri ferra ty
fajin kerkoje te ai qe shkon te ferra , se ferra ne hesap te vet do kete qenur lool
 

Rania

Antarë i Respektuar
po mire ti c'inat ke , edhe nese i duket ashtu
pastaj pse e paragjykon ferren ti me , cte beri ferra ty
fajin kerkoje te ai qe shkon te ferra , se ferra ne hesap te vet do kete qenur lool
Si ckam me ferren une, ferra eshte e zonja e punes????
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Ata sy ata sy ngjyrë blu blu blu më mashtruan më mashtruan dhe i thash të du

E kallim oo? Se ndrishe do plas sherri me këtë temë ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si do te veproja? Cfare ka per tvepruar me, pervec ADIOS arreviderci. Jeta vazhdon. Ti nuk humb asgje, humb i pafytyri, i cili cdohere kerkon fytyre te re, pra i tipit kameleon.
 

Monique

With or Without u
Me se e sigurt, por eshte e pergjithshme, sepse kam pa femra qe thone jam e dashuruar me dike dhe jam me dike e jargoset me tjere si djalli vete?
E sa per dashurine e zemres se sinqerte jam me ty?
po meshkuj te tille ske pare?
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Sa për temën , atëherë si ka mundësi që çdo temë që hap thua ose "pyes për një shoqe" , ose "e kam lexuar diku" dhe si përfundim ķuptimet i kan të njëjta?
Kush ta ka marr kafshatën nga duart lol që ke kaq shumë mllef me femrat ??
Ps: thash unë plasi ☻☻
 
Sa për temën , atëherë si ka mundësi që çdo temë që hap thua ose "pyes për një shoqe" , ose "e kam lexuar diku" dhe si përfundim ķuptimet i kan të njëjta?
Kush ta ka marr kafshatën nga duart lol që ke kaq shumë mllef me femrat ??
Ps: thash unë plasi ☻☻
Pse paragjykon ti. Ka jeten e saj dhe ajo, dhe qejfet e veta moromu.
 

Monique

With or Without u
Kurse une them qe ne fund triumfon trendafili...be happy for that :)

ferra e cdo gje te marrin te keqen ty dhe kositsit

Ndonje teme tjeter do na hapsh?
 

Rania

Antarë i Respektuar
Sa për temën , atëherë si ka mundësi që çdo temë që hap thua ose "pyes për një shoqe" , ose "e kam lexuar diku" dhe si përfundim ķuptimet i kan të njëjta?
Kush ta ka marr kafshatën nga duart lol që ke kaq shumë mllef me femrat ??
Ps: thash unë plasi ☻☻
Ehaaaaa kafshate qe skaperdihet asht or vlla mjerimi?
Pse ti e gjen veten eshte pune per ty, une jam ne tramway per vete mos qa hallin tim ?
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Pse paragjykon ti. Ka jeten e saj dhe ajo, dhe qejfet e veta moromu.
Nuk paragjykojj ,e kupton ku dua të dal ...në çdo temë është kontradiktore me veten ,unë jam tepër e vogël ndoshta por 1 gjë e kam mësuar mirë që urrejtja të sjell veç urrejtje .Më thuaj pak kush nuk ka gabuar në këtë jet dhe nuk ka mësuar nga gabimet?! Mua më duket "viktimizim" "mllef i akumuluar" dhe që kërkon ta zbraz diku por nuk e kupton që më shumë e mundon veten .
Ehaaaaa kafshate qe skaperdihet asht or vlla mjerimi?
Pse ti e gjen veten eshte pune per ty, une jam ne tramway per vete mos qa hallin tim ?
Përderisa të paska rën në sy dhe e publikove veten e ke gjetur ti jo unë ?
 

Rania

Antarë i Respektuar
Nuk paragjykojj ,e kupton ku dua të dal ...në çdo temë është kontradiktore me veten ,unë jam tepër e vogël ndoshta por 1 gjë e kam mësuar mirë që urrejtja të sjell veç urrejtje .Më thuaj pak kush nuk ka gabuar në këtë jet dhe nuk ka mësuar nga gabimet?! Mua më duket "viktimizim" "mllef i akumuluar" dhe që kërkon ta zbraz diku por nuk e kupton që më shumë e mundon veten .

Përderisa të paska rën në sy dhe e publikove veten e ke gjetur ti jo unë ?
Ku ngjasojne se them "Po sikur" ???????????? Zot na ruaj?
Une ta gjeja veten nuk i sillja ketu por jetoj diku qe se rr per asgje dhe askend, jam e pavarur dhe ndjehem aq bukur sa sma ndjen per askend dhe asgje pertej atij qe kam dashurine e jetes?
Do dhe ti pak love lovju?
 

Monique

With or Without u
Ku ngjasojne se them "Po sikur" ???????????? Zot na ruaj?
Une ta gjeja veten nuk i sillja ketu por jetoj diku qe se rr per asgje dhe askend, jam e pavarur dhe ndjehem aq bukur sa sma ndjen per askend dhe asgje pertej atij qe kam dashurine e jetes?
Do dhe ti pak love lovju?
e prishe doren tani , bile do thoja qe ngjan sikur @Bebw te ka marre ndonje gje dhe spo di si tia thuash qe ta mori. (@Bebw eshte ilustrim te kuptohemi , se mund ta kesh per kedo)
Kshuqe uli kembet se me dukesh si njera qe hapi ca tema ca kohe me xhinde e magjira qe na pataksi fare
sbesoj se do ndajme tokat ketu xhan :) , njerezit jane te lire te zgjedhin dhe jetojne jeten e tyre
 
Ku ngjasojne se them "Po sikur" ???????????? Zot na ruaj?
Une ta gjeja veten nuk i sillja ketu por jetoj diku qe se rr per asgje dhe askend, jam e pavarur dhe ndjehem aq bukur sa sma ndjen per askend dhe asgje pertej atij qe kam dashurine e jetes?
Do dhe ti pak love lovju?

Ohhhh <3

Po he na trego ndonje gje. Se une vdes per keto happy story :love::love::love:
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
e prishe doren tani , bile do thoja qe ngjan sikur @Bebw te ka marre ndonje gje dhe spo di si tia thuash qe ta mori. (@Bebw eshte ilustrim te kuptohemi , se mund ta kesh per kedo)
Kshuqe uli kembet se me dukesh si njera qe hapi ca tema ca kohe me xhinde e magjira qe na pataksi fare
sbesoj se do ndajme tokat ketu xhan :) , njerezit jane te lire te zgjedhin dhe jetojne jeten e tyre
Unë i lexoj me shumë vëmendje të gjithë antarët ,ndoshta jam shprehur keq por lexo pak çdo temë që ka hapur ,të çojn në të njëjtin shteg dhe kjo më irriton pak disi
Nejse ti e di shumë mirë që unë kur e teproj kërkoj dhe ndjes ,sorry @Rania nëse je ofenduar nga ajo çfarë kam shkruar dhe ta kesh të qart nuk kam asgjë personale me ty ❤
 

Rania

Antarë i Respektuar
e prishe doren tani , bile do thoja qe ngjan sikur @Bebw te ka marre ndonje gje dhe spo di si tia thuash qe ta mori. (@Bebw eshte ilustrim te kuptohemi , se mund ta kesh per kedo)
Kshuqe uli kembet se me dukesh si njera qe hapi ca tema ca kohe me xhinde e magjira qe na pataksi fare
sbesoj se do ndajme tokat ketu xhan :) , njerezit jane te lire te zgjedhin dhe jetojne jeten e tyre
Ate po bej, pertej temave asgje tjeter nuk kam ketu, klm ydh?️16207330170361606177511729024799.jpg
 

Rania

Antarë i Respektuar
Unë i lexoj me shumë vëmendje të gjithë antarët ,ndoshta jam shprehur keq por lexo pak çdo temë që ka hapur ,të çojn në të njëjtin shteg dhe kjo më irriton pak disi
Nejse ti e di shumë mirë që unë kur e teproj kërkoj dhe ndjes ,sorry @Rania nëse je ofenduar nga ajo çfarë kam shkruar dhe ta kesh të qart nuk kam asgjë personale me ty ❤
??
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
e prishe doren tani , bile do thoja qe ngjan sikur @Bebw te ka marre ndonje gje dhe spo di si tia thuash qe ta mori. (@Bebw eshte ilustrim te kuptohemi , se mund ta kesh per kedo)
Kshuqe uli kembet se me dukesh si njera qe hapi ca tema ca kohe me xhinde e magjira qe na pataksi fare
sbesoj se do ndajme tokat ketu xhan :) , njerezit jane te lire te zgjedhin dhe jetojne jeten e tyre
Thash mos më kishe cituar muaa ? shee @Rania ,nejse të kërkova ndies nuk po e zgjas më thjesht do të them që unë jam vet burim dashurie dhe nuk pres të marr nga të tjerët ??
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
aty te ajo gropa do te te hedhi o korbe , po largohu mos u be kurioze kot lool
Shyqyr ka boço shalët e gjata që të më nxjerr prap ?
Po nuk dua vet unë se po fillova ti bije gjoksit unë
fryhet vjosa, derdhet buna,
skuqet semani dhe drini,
dridhet beu dhe zengjini ?????
 

Monique

With or Without u
Shyqyr ka boço shalët e gjata që të më nxjerr prap ?
Po nuk dua vet unë se po fillova ti bije gjoksit unë
fryhet vjosa, derdhet buna,
skuqet semani dhe drini,
dridhet beu dhe zengjini ?????
dil nga ktu shko te kafeja he te keqen lool , se duam te ikim te lahemi ne fundjave lool
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
dil nga ktu shko te kafeja he te keqen lool , se duam te ikim te lahemi ne fundjave lool
Ika ika ?
Bye Bye Goodbye GIF

Amazon Love GIF by Regal
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Do me venitej dashuria, pa dyshim. Se si do te veproja varet nga rrethanat ne te cilat do te gjendesha ne momentin kur do ta kuptoja
 
Top