• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si beni kur ktheheni ne Shqiperi me avion per ngritjet ne makin per femi te vegjel?

pulcina86

❤️
Mosha
33
Vendndodhja
CuBa
Pershendetje te gjithve.
Mbas 6 vitesh me ne fund do rikthehem ne vendin tim te dashur... Vitet e kaluara kam vajtur me makin edhe isha vetem, ksaj radhe kam dy femi 3 vjeç edhe do vete me avion, kam porositur makinen me qira po kam nje problem, per ulejet e femijeve te vegjel ne makin... si mund te bej? Ju si keni ber apo si beni?
 

Guest20

Antar i ri
Une kur marre nipin ne makine,vendos ndejesen per femije..se ndryshe nuk te lejojn te qarkullosh,gjobitesh.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Merren ne krahe..
Ata do qajne do bertasin do shqelmojne.
Do o genjesh..do i marresh me te mira
Ata prap sdo degjojne.
Do fillosh tu bertash e ti ulesh kembet me zor ne ndenjese.

Dhe iaaa ku femijet u ulen ne makineee.
 

orkidea

θαλασσα
Asnjehere si ke vendosur ne makine qe kur kane bere tre vjec??
Shumica e femijeve duan te jene te lirshem edhe jo te lidhur, por per sigurine e tyre duhet ti lidhesh mbrapa ne ndejset apostafat per femijet. Mbase ngaqe ke dy edhe te qendrojne pa bere shume naze.Kursesi mos i merr ne krahe , apo te ulesh mbrapa me ta.
 

pulcina86

❤️
Mosha
33
Vendndodhja
CuBa
Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranë eshte 22:00 o diçka e tille.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
jastik me vete :) pyet mos e kan ate opzion edhe makinat me qera ... ku i dihet .... alb te cudit nganjeher per ca gjera qe mund te ofroje :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranë eshte 22:00 o diçka e tille.
Po pervec makines porosit dhe uleset ti. 🤗🤗Do paguash me shtrenjte ndoshta ama nuk gjobitesh. 😏
 
Top