• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Shtoj ket me nick mIRC

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Ky eshte nje ish aop me Nick Nuni dhe eshte nje shok i Jonit Net dhe une e njof dhe eshte shum cuni mir dhe me qe Joni spara ka nderhy per punet tona me i be nje nder sdo ishe keq sepse hy garant.Per me shum shkruani
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Shtoj ket me nick mIRC

Mirsetevi desheroje mos te jet si disa jan hequr engjell dhe kan dale tjeter per tjeter me gjithate ta gezoi :)
 
Top