• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet Mbreti.

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
[21:24:31] -ChanServ- Access level for Mbreti on #shqiperia changed to 5.
-
[21:24:37] -ChanServ- Mbreti added to #ndihme access list at level 5.
-
[21:24:43] -ChanServ- Mbreti added to #stafi access list at level 3.

Do ju kerkoja te gjitheve Sop-ve, qe te pakten kur te hiqni access vereni ne topic apo memo dicka te till qe ta marim vesht kush i hek e kush i shto, mbreti eshte hequr pa then njeri asgje, as arsyje jo dreqi e mort ket pune. do ju kisha lut shume Root Administrator qe mos te bejn heqje pa na ven ne dieni stafin #sop.

Ju faliminderit per mirkuptimin.
 
Top