• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet MAnOwAr

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pas heqjes se ish sop JaPoNeZi nuk e ka pas kerkuar me acc sot ne prani te AUSTRALIANI_VIP Dhe [Niku] Vendosem Ta Shtojm :)

[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Shqiperia Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #ndihme Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Stafi Access List At Level 5.
 

Tip

Antarë i Respektuar
Nqs o ai qe menoj un, esht i sterlasht - ka qen sop me nick illusion qe ne 2001... po na lexoj nga ekrani na i kompjuteri te azilit, e perqafojm me mall
 

MrCool

Lost
Hahahahahahhahahahahaha

I paska pas presionet e omla
 

Tip

Antarë i Respektuar
Hahahahahahhahahahahaha

I paska pas presionet e omla
ka qen e fort historia me kte bro... i kishte thon shokut @WxP (^WeeZ^ durrsjonit) "plaku im shkoj me tren der ne rrogozhin me e taku por si doli ai" aguguggugugugugu
 
  • Haha
Reactions: N0

MrCool

Lost
Hahahahahahahahahahaha

Legjenda i vika onash ketij pse s'thu ti lotttt
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
Ky e ka shtu aop legjenden :ROFLMAO:
 
Top