• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet Aop Kila

PiRaTi

Antar Aktiv
[23:49] -ChanServ- Kila added to #shqiperia access list at level 5.
[23:49] -ChanServ- Kila added to #ndihme access list at level 5.
[23:49] -ChanServ- Kila added to #stafi access list at level 3.


Shtohet Aop Kila Ne Baze Te Sondazhit Per Ate:
7 Pro Dhe 0 Kunder !!
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Shtohet Aop Kila

Dakord qe i ka mar votat ne forum por a u verifikua nese e ka leshu aksesin ne serverin tjeter ? Nese po, logset ku jane... ?!
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Shtohet Aop Kila

Fola une me 1 Aope ne kte momente dhe 1 Netadmin!!

Me Aop-en
[00:53] <PiRaTi> alma?
[00:54] <PiRaTi> Mund te ju pyes per dicka
[00:54] <alma> po
[00:54] <alma> me thuaj
[00:54] <PiRaTi> Nje goce me nick Kila ka akoma
[00:54] <PiRaTi> access
[00:54] <PiRaTi> ketu?
[00:54] <alma> jo me duket
[00:55] <PiRaTi> mund ta rishikosh listen po deshe..
[00:55] <alma> ku di une me pa listen
[00:55] <alma> me vjen keq
[00:55] <alma> ne ket moment nuk esht e pranishme
[00:55] <PiRaTi> /cs aop #shqiperia list
[00:56] <alma> e bera copy
[00:56] <alma> jo se ka emrin
[00:56] <PiRaTi> ok flm
[00:56] <alma> ju lutem

Me Netadmin!!

[00:56] <PiRaTi> aRt Aty je
[00:56] <PiRaTi> mund te te pyes per dicka?
[01:04] <aRt> po
[01:04] <PiRaTi> Doja te te pyesja per nick Kila
[01:04] <PiRaTi> ka akoma access
[01:04] <PiRaTi> ketu?
[01:04] <aRt> hmmm
[01:04] <aRt> nuk e di
[01:04] <PiRaTi> mund ta shikosh?
[01:06] <PiRaTi> ?
[01:06] <aRt> as nuk e njof ate nick
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Information on Kila (account Kila):
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Registered : Sep 11 14:52:44 2012 (19 weeks, 4 days, 04:13:22 ago)
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Entity ID : AAAAAABXC
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Last addr : bla@Albasoul-sik.6ng.106.79.IP
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Real addr : bla@79.106.109.170
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Last seen : Jan 25 15:18:17 2013 (1 day, 02:47:49 ago)
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Nicks : Kila
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Email : xxxxxx (hidden)
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Flags : HideMail
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Language : default
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Channels : 0 founder, 1 other
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- Kila has enabled nick protection
[01:07] <aRt> [01:06] -NickServ- *** End of Info ***
[01:07] <aRt> ska acc
[01:07] <PiRaTi> Ok Shume Flm!
 
Last edited:
Top