• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet aop FUNDI_I_NJE_DASHURIE

Herilton

Anëtar i ri
Pasi kaloi testin e pergatitur nga 5 sop , kalon ne aop FUNDI_I_NJE_DASHURIE

[20:48] -ChanServ- FUNDI_I_NJE_DASHURIE added to #shqiperia access list at level 5.
-
[20:48] -ChanServ- Access level for FUNDI_I_NJE_DASHURIE on #ndihme unchanged from 5.
-
[20:48] -ChanServ- Access level for FUNDI_I_NJE_DASHURIE on #stafi unchanged from 3.Respekte Te Gjitheve !
 
Top