• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet aop DELANA

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Shtohet aop DELANA


[03:12:19] -ChanServ- Delana added to #Shqiperia access list at level 5.
[03:12:27] -ChanServ- Delana added to #ndihme access list at level 5.
[03:12:36] -ChanServ- Delana added to #stafi access list at level 3.
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Shtohet aop DELANA

Shtohet Delana pasi alfa kishte deshire qe dhe kjo femer te ishte ne staff midis nesh.
Rashe dakord un dhe e shtuam direkt, po mbreti ngaqe perto me shkrujt si qysh tek u shtu , mora inisjativen ta shkruaj un arsyjen e shtimit qe te jeni te gjith ne dijeni

Gjith tmirat
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Shtohet aop DELANA

Ajo merr votat kunder nga ne dhe shtohet Aop?? Hmm beni si te doni!!
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Shtohet aop DELANA

jo jo ka gabu komjuteri :p ehh me detet
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Shtohet aop DELANA

ahhhahahahah Pirate pse ke vu re ti qe po shtohet kush ne baze te votave hahhaha :p:p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shtohet aop DELANA

Se kuptoj un personalisht e pata pyetur nese donte acc apo jo me tha jo, U hap sondazhi dhe nuk i mori votat ca bohet kshu mer aman pa fjale.
 
Top