• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet Aop AlbaNIaN_LoVeR

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Pasi mori votat ne sondazh qe u hape per kete user une bashk me Ledia e morem ne test dhe kaloje testin me sukses dhe shtova aop duke shpresu qe do i sjelle stafit tone nje fryme te re dhe te kontriboje ne mbirmajtjen e serverit tone

Me Rrespekt Mbreti
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Shtohet Aop AlbaNIaN_LoVeR

Here tjeter jo me pak se 3 sop kur meret nje user ne votim ! Te rishikohet dhe njehere testimi i ketij useri !
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Shtohet Aop AlbaNIaN_LoVeR

po dhe bjondi ishte aty hyri po une ledia e kalume ne teste
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Shtohet Aop AlbaNIaN_LoVeR

Un Jam jo i bindur nga ky USER dhe komandat diku i lexonte ndoshta ketu ne FORUM a ku di un sepse nuk kishte rrjedhshmeri ne ato qe thoshte dhe ne ato qe duhet te DEMOSTRONTE Gjithsesi un kam DYSHIMET e mia sic e thash dhe me lart pjesmarja e sop-ve ne ket TEST ishte 4 nese te tjeret mendojn se e kalon testimin le ta shtojn...flm Respekte
 
Top