• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtohet Alb_boy Aop

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Pasi kaloje votimin shtohet ne aop list Alb_boy

Ndodhet ne pushime Dhe kur te kthehet per nja 20 dit do te shtohet ne aop list


Me Rrespekt Mbreti
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Shtohet Alb_boy Aop

Pasi kaloj testin nga un dhe Desperado shtohet aop Nick Alb_boy

-
-ChanServ- Access level for Alb_boy on #shqiperia changed to 5.
-
-ChanServ- Alb_boy added to #ndihme access list at level 5.
-
-ChanServ- Access level for Alb_boy on #stafi unchanged from 3.
-

Me Rrespekt Mbreti
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Shtohet Alb_boy Aop

Ca bohet ketu mo, njehere e shtoni pastaj e merni ne testim 2 veta dhe serish e shtoni ???
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Shtohet Alb_boy Aop

E cuna sorry tani qe do nderhy po boll duke u be tere ``zemer miret `` pra ai qenka me pushime ju e shtoni e testoni dhe me pas thoni qe do vi pas 20 ditesh .. cfare po behet ku jemi ne cerdhe ? nuk me duket dicka e pjekur kjo me duket shum loje femijesh .... dhe votoni pro pro pro ka dhe jo me lal ka dy opsione jo se e njof un ti ai ajo ne ju ata ato i shofim ne main 3 ore dhe goc e mir djal i mire e shto si me qen han, nuk e di por kur shtoni dike duhet te dini se e keni ju pergjethsine si ashtu dhe kur e denoni ... pra qe te shtoni dike sgjidhni ai qe e meriton te di dy komanda dhe te jete aktiv ne dhomat kryesore .

Kaq kisha un ju vendosni si te doni sepse shumica fiton .. po e qe te shtohet aop dy jave e te denohet sa mbush dy javet nje muaj sorry po sme duket sgjedhje e sakte .
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Shtohet Alb_boy Aop

Po ai maroj pushimet dhe u shtu kaloj testin besoje ska naj gje ktu
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Shtohet Alb_boy Aop

Prenotoj djalin tim te madh per Aop. Ska lind akoma por dua ti rezervoj vendin :p
Djalin tat e dua un ke Sop ... me i mesuca stile te rreja ahhahhahahahha komandash e :p .
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Shtohet Alb_boy Aop

Hahahhahahahah do i mesoj ate stiln e ujit pra hahahahahha
 
Top