“Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
autobusi.jpg
“Volkner Mobil Performance Bus” është një shtëpi luksoze mbi rrota e nxjerrë në shitje për 1.5 milion euro.

Autobusi në fjalë është 12.5 metër i gjatë, në brendi ka dhomën e ndenjës luksoze, këndin e kuzhinës, po ashtu i mobiluar në mënyrë luksoze, dhomën e gjumit, banjon dhe një garazh për të parkuar makinën.

Garazhi ndodhet mes rrotave të para dhe të pasme të “shtëpisë luksoze të lëvizëshme” dhe është i përshtatshëm për të strehuar mjete sportive të tipi Ferrari apo Lamborghini. /tch

autobusi.jpg


Mjeti është projektuar në mënyrë të tillë që t’u ofrojë pronarëve të tij komoditetin maksimal edhe në udhëtimet më të gjata të mundshme.

autobusi1.jpg


autobusi3.jpg


autobusi4.jpg


autobusi5.jpg


autobusi6.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

weeeeeeeeeeee a moj cna ber cna ber !
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

Asgje per tu habitur!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

Nice te koka...:)veq paksa hapsira per me levize te koka e '' vogel''
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

E pash dhe sot te lajmet e me ngeli mednja aty...:D
Me premtuan tma bejne dhurat..:p :p
 

cent

...Lontano
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

aman o zinna ca jemi dhom e guzhin ngusht,ca na nxjerr ti keto foto,behemi me vra veten :p :p :p :p
 
Titulli: “Shtëpia” super luksoze mbi 4 rrota

Asgje interesante !

E intresante do te ishte kur keta njerez , po ti rregullonin veprat e tyre , dhe pastaj per veprat e tyre te cilat do te shkelqejshin prej bukuris !
 
Top