• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mire se vini ne temen per bashkeatdhetaret tane,nga Maqedonia,Ulqini dhe me gjere.
Ketu jini te mireseardhur,me pershendetje,informacione,diskutime e bashkebisedime.


PS:Legjenda ja dhe tema te cilen ju kerkoni te jete e hapur.
Kalofshi mire!!
 
Redaktimi i fundit:

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Mire se ju gjeta...Ju pershendes nga zemra e Ilirides...
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

ju faleminderi shum stafi i respektuar pranove kerkese tim
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

pershendetje nga tetova[video]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQTkf7G2VBensAdMvfgM50DiDJ2n6zuV kkITeO7204Iq1B0Ao22jJud_vU[/video]
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi :liber: 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi :liber:E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol
Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj :murit: ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum :happy:
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj :murit: ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum :happy:
Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p
po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat !:hi: si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi :coca:
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat !:hi: si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi :coca:
moter chat mundesi ke 10 min falminiderit

Lol
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

ju faleminderit shum nga zemra mikpritje vllazerore jam gatshem qfar deshiron ju une jam ketu
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

mire mbrema ne ne forum shqiptare ne maqedoni
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova mire esht po behet gat per takim madhshtore

Cfar takimi ?na sjell info me shum se edhe tetova eshte pjese shqiptare o legjend:po:
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat
Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj:nanana: ( jo nuk pranoj chat):pinok:


p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj:nanana: ( jo nuk pranoj chat):pinok:


p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?
duhet te kesh debat mirfill mes meje e teje
 
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

O legjendo mos hy ne territorin e huaj !
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

O legjendo mos hy ne territorin e huaj !
te cili territor mendon edhe ne i takojme nenes shqiperi
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Tetova esht ni qytet e mire njihet ne shum sfera
 

legjenda

Tetova
pershendetje nga tetova ju ftoj per kafe
 

legjenda

Tetova
une dua moderim kete forum bashkadhetare tan
 

Desa

Temet Nosce
Si nuk paskam përshëndetur këtu.
Rrënjët nuk harrohen nga do që të përplasin valët e jetës.
🤗
 
Top