• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptaret ne angli (UK)??

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptaret ne angli (UK)??

Ej po dini gje ju si i behet per te ikur ne Angli dmth pak a shume, mjafton te kesh pune apo cf?
More ne sikur svemi dot ne Angli pa dokumenta te pakten keshtu di une. Po te kisha nenshtetesin e ndonje vendi qe eshte ne europe sdo kishe problem te ikje vetem pashaporta duhej. Gjithsesi informohu ne ambashaten shqipetare :)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Shqiptaret ne angli (UK)??

Ej po dini gje ju si i behet per te ikur ne Angli dmth pak a shume, mjafton te kesh pune apo cf?
Kjo varet ne arsyet se perse deshironi te shkoni ne Angli. Per te punuar (vize pune), per te studiuar (vize studente), per te bere bashkim familjar, etj. Pyetja juaj eshte teper e zbehte per te dhene nje pergjigje konkrete e cila mund t'ju ndihmoje me aplikimin tuaj.
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Shqiptaret ne angli (UK)??

Kjo varet ne arsyet se perse deshironi te shkoni ne Angli. Per te punuar (vize pune), per te studiuar (vize studente), per te bere bashkim familjar, etj. Pyetja juaj eshte teper e zbehte per te dhene nje pergjigje konkrete e cila mund t'ju ndihmoje me aplikimin tuaj.
Per koke time mu duk vetja e rendesishme kur me fole me Ju :D
Se si u ndjeva LOL
As ne zyra kur shkoj sme flasin aq mire

Une faktikisht e dua me shume si informacion per te ardhmen.
Dmth mjafton te vish me keto lejet qe kemi per 3 muaj vec pashaporte, e pastaj ti kthesh ne letra pune?
 

Gjemajli

Antarë
Titulli: Shqiptaret ne angli (UK)??

Sick duket posta e fundit ketu qenka bere para nje viti, dhe athere vjen Nela dhe hedh hapin e pare ne keto ane....
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiptaret ne angli (UK)??

u pa puna do marr e ket Kila e Do ikim nlonder si tgjith burrelsat e tjer
 
Top