• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptar ne Afriken Lindore?

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ka burr m letra andej nga afrika :p ?
Jo mi qar letrash :chh:chh

qe do nonje me heshte ne krah :fiu::fiu:edhe ka :vetull::vetull:
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo vij une ne vend te didit ....pervec buletes dua edhe ca diamante , se andej jane vu vu...lol
Kam pa ca foto plazhesh qe hej hej....afrikanet shkojne ne plazh Zhan zhak?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
si iken koha,,,

prap ktu un! Kujtoj mujt e mjoltit...tre gisht qe, tani vec m... kshu ti Kitrra bosi punet ketej. Po i mesove gjuhen zene se i ke pi longun. Po marim doktorature per shkenca t’egra q;

mngeli marak se si gjeta nji per letra Jetes, por qe do e vej si kusht tashi e tutje.

@Moni , ne koh jam ala per fotot? Haaaa
 

Didi

C'est la vie.
Zhig, kur te kalosh ketej pas ca vitesh tjera, na trego per keto shkencat. :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ju te 3 ngelet vendnumero. (Gjezdisni pra shtetet me radhe :p)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Zhigo ate udhetimin qe me ke premtuar ktu e 100 vjet , kur do e bejme?

Mos harro dua dy afrikane me flete palme ne dore te me presin tek aeroporti....Dido a po vje me na? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zhigo ate udhetimin qe me ke premtuar ktu e 100 vjet , kur do e bejme?

Mos harro dua dy afrikane me flete palme ne dore te me presin tek aeroporti....Dido a po vje me na? :p
Ehee e braktise Drejtorin per dy Afrikan/ee ehhh . :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
he ti gati me ato duart e gjata per sulm hahahahahahha nuk e lej mi jo , se jam e afte te mbaj edhe "afrikanet" edhe Drejtorin :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Uroj ti lexoji keto dy postime me siper ai rob, e te hapi syte me ne fund. :p

O zhigo pershendetje meqe jemi tek nahijet e tua ne Arfike. :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
I have your attention, tani, te fala koles aty.

I thuaj, cocco belo, cocco belo.
:p

si tu duken ato plakaruqët ke video qe te çova? jane dhe qefli , pale... nk me me ngjajn hiç, si tip serioz qe jam :p

Mony, nk ka ngel kom shqiptari pa e pa zanzibarin rruthi ...me drejtora deri poshte tavolines shkohet :p

xixëllonj fare do ti dukesh ketyre ti....fishekzjarr fare do i dalin nga syt :ROFLMAO:
 
Top