• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiptar ne Afriken Lindore?

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo ca kishte ajo menuja pilaf e makaruna??? Ja merr dhe i tas nga marla me grosh dhe une me luge ne brez u nisa.....
u bone ti me honger grosh e pilaf vetem...
 
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

fishkëllime kam nigju qe kan fillu me rekrutu femra ne menopauz ... çër menje ke? (mos boj si e indinjume tashi e tipit "sdo i flas mo me goj ktij") :pاër besti thu ti Soli , ktu worst e më worst . Ne fakt aktualisht po rri midis dy shteteve sepse siç e din ti puna ime funksionon ne menyr te till , neper pika kufiri .

Esht pak por paaaaaaaaak ibret , por hajde thuaj , jetohet me bazungut ....ishte zgjedhja jote (PA KUSHTE) :pokej ,

sikur ta boja ftes 3 mujorshin tjeter do vije me mu per 3 muj knej? do mahnitesh...ahaha.e njejta ftes , ma mban xhepi per te dyja...s'jam kursimtar i modh.ne fakt libra, kam kohe qe slexoj . Pershendetje , duhet te jesh anetar i ri.

sa per thesar...hahah , hiqi 4 germat e para tek "thesarin" shtoji tre te para te karroces dhe atë do gjesh ktu , lexoje sa te duash pastaj alkimistin , ti e un bashke...

;Dçuditërisht ëh,

po degjoj nje keng dhe thote ; To hard to say 3 words , To hard to make it work...kshu dhe puna jote :pkëtu ka vetëm majmune bythkuq si për çuditërisht eh. nqs e do ndonje per kujtim me thuaj...ty ta bej qefin un , se prish zemren.
Ca po thoshte Gerti 2 ...Nuk e dallon ndryshimin mes autoktoneve e Zhigos ?

Ta them une o Gerti 2...Qe kur ka shku Zhigoja ne Afrik , eshte shtu numri i emigranteve Afrikan ne Europe lol

Uroj mos na vijne edhe orangutanget ketej e te kerkojne Azil ahahaha :p
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo ca kishte ajo menuja pilaf e makaruna??? Ja merr dhe i tas nga marla me grosh dhe une me luge ne brez u nisa.....
u bone ti me honger grosh e pilaf vetem...
Monique , çër emri...çër sharmiiiiii froncez siç i ka hije damave gjith karshillik, por kur shof grosh e fasule sikur e dhjet içik po içiiiiiiik fare . po s'ka gjo thuj...tanët jemi ....

te kuptojn thuaj , sa popullor jemi ... eh?

lool
Quiz i ri ai ee:p

Mos me thuaj Black Smoke
po , dhe kengëtarja...super seksi .

edhe pse te them te drejten sme kan pa syt edhe gjermone edhe seksi...po hajt si te thuash po i bej qefin vetes , edhe po degjoj edhe po me shofin syt keng te bukur.

shum e kapshme je ti :p

zhigo mos me bej zili,po te jesh atje ku jane ato kafshet e bukura te egra.
Bashke me ata njerzit e lasht antik e te dashur..:))
Me prej bileten se erdha.
Te iku njehere e mire edhe nga ky vende i falimantuar :p bregdetar....
ne fakt po mendoj , do te nis ca foto...?

si fillim , qe te bosh çik nxemje...mos te vish e papergatitme hahah :p ,


Mua ktej nga timori lindor me gjen. Ec te tjap i tas grosh shqipe :D
rrofsh ,

përdor o dreq içik kultur përdor, thuj fasule jo ashtu shqeto , se na bo reaksion ... e di ti qe ktu preferojne vetem "brown bean" dhe ne fakt jane shume te shijshme.

javen tjeter do jem ne Tanzani ,

si thu i ke qef lartesite...kilimanjaro , liqeni viktoria , jevgj sa te dush , me fal sesak sa te dush . çdo më nga lajfi ti?
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ca po thoshte Gerti 2 ...Nuk e dallon ndryshimin mes autoktoneve e Zhigos ?

Ta them une o Gerti 2...Qe kur ka shku Zhigoja ne Afrik , eshte shtu numri i emigranteve Afrikan ne Europe lol

Uroj mos na vijne edhe orangutanget ketej e te kerkojne Azil ahahaha :p
kot te pys , po gjuan Gertin apo mu?

hajde mos u vej ne siklet...se di qe sikletin e le , qe kur le Shqiperine
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

O zhigo tanzania ta fshin sharmin qe kur te ve para me tarzanin.... mgjth eksperience e bukur duket.
te nisem une franzecja sharmante monique nga karbunara?
 

ZHIGO

sura sio moyo
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po mos nigjo mi Monika ça thot bota ,

gjonat qe t'i dish me i vlersu , duhet me i prek me i shiju (me e hongër ka i çik , qe te djegi ne rast se nk te pelqe ose ose te shofish fishekzjarre ne rast te kundert... kupton moooj)

Amon se marla o zevzeke , mos na e vej ne siklet :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po , dhe kengëtarja...super seksi .

edhe pse te them te drejten sme kan pa syt edhe gjermone edhe seksi...po hajt si te thuash po i bej qefin vetes , edhe po degjoj edhe po me shofin syt keng te bukur.

shum e kapshme je ti :p
Shih me sy e plas me zemer:p
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po mos nigjo mi Monika ça thot bota ,

gjonat qe t'i dish me i vlersu , duhet me i prek me i shiju (me e hongër ka i çik , qe te djegi ne rast se nk te pelqe ose ose te shofish fishekzjarre ne rast te kundert... kupton moooj)

Amon se marla o zevzeke , mos na e vej ne siklet :p
Kompri Moni ty si jo
Ate bishen e tazmanise ma nis i cik knej ta kem gjendje per cdo rast...
marla me gjethe fiku apo ahu?
 
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

kot te pys , po gjuan Gertin apo mu?

hajde mos u vej ne siklet...se di qe sikletin e le , qe kur le Shqiperine
eh ... po gjuaja ket gocen qe te ka ber like per kete postimin , po te le radhe ti thua ?
skam chans :)

ps:mos e vrit menen shume se vape e madhe esht !
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

o sivje o tyja sebho i nyabo...

A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .
O zhig, na hap rrugët andeja njëherë, që kur të vim ta kemi fushë me lule :p
Po mirë ore, shumë larg ke ikur ti.
E hape qëe hape temën, se mo thua ndonjë gjë interesante ë. اa bën andej,
si është aty ku rri ti etj. Dhe na posto ndonjë foto, lëri llafet

Të përshëndes!:)

Ps. Kujdes se mo të rrëmben ndonjë majmun andeja e na bëhesh selvaggio. lol
 
Top