• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiperia ne Lojrat olimpike"Pekini2008"

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Shqipëria mbyll garën, eliminohet Prizreni

Shuhet dhe shpresa e fundit e përfaqësueses Kombëtare në Lojrat Olimpike “Pekin 2008”. Mundësi kosovar Sait Prizreni i cili mbajti dhe flamurin e delegacionit shqiptar në ceremoninë e hapjes së lojrave, u mund nga Bazarguev. Sait Prizreni u eliminua në raundin e II duke mbyllur përfundimisht garën e tij, por edhe të gjithë përfaqësueses shqiptare. Përvec peshëngritëses Romela Bega, e cila zuri vendin e gjashtë në botë në peshën 58 kilogram, asnjë atlet tjetër shqiptar nuk arriti të zinte vend të mirë në këto lojra Olimpike.

Balkanweb
 

Ado

FISEBILIL-LAH
pse nuk shkon ti :p :p LOL LOL LOL

pse ju duken kaq te dobt??? po flasim per gara olimpike se ne vendet e tyre cdo njeri jan kampiona mendoj...

spo na lojn neve t'KOSOVES ala me marr pjes :p hahahaa


oo daj .. kta tshipnis mas miri ish kon me kqyr olimpiaden prei tv.. eh jo me shku me hargju pare .. atje .. se kta lidhje amo bash lidhje nuk kishin .. ni cop .. medalje t'bronzt tpakten me pas marr .. po shkun i hargjun do lek tmira .. edhe tash kthehen un ata si kisha lon mo me lu kurfar sporti .. mat dobt sdi a kom pa naj er .. shkon ta merr tolifar banglladeshi aty .. merr medalje kta tshqipris .. hiq amo hiq sju ka permen emri noj her :p :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
spo na lojn neve t'KOSOVES ala me marr pjes :p hahahaa


oo daj .. kta tshipnis mas miri ish kon me kqyr olimpiaden prei tv.. eh jo me shku me hargju pare .. atje .. se kta lidhje amo bash lidhje nuk kishin .. ni cop .. medalje t'bronzt tpakten me pas marr .. po shkun i hargjun do lek tmira .. edhe tash kthehen un ata si kisha lon mo me lu kurfar sporti .. mat dobt sdi a kom pa naj er .. shkon ta merr tolifar banglladeshi aty .. merr medalje kta tshqipris .. hiq amo hiq sju ka permen emri noj her :p :D
E para:Mundohu te shkruash mire edhe paster(nese nuk di, te pakten tento)
E dyta:Keta evt skane dashte me fitu medalje!!!,po le bre vellakco mos ja fut kot,smujten...,a kujton ti qe skane dashte a?
Perkrahja prej vet shtetit edhe institucioneve eshte 0,ku me gjet ate motivim,e shohim cka po mujne me ba sportistat e Kosoves....koha le ta tregoj!
 
Last edited:

angel boy

cun i veshtire
E para:Mundohu te shkruash mire edhe paster(nese nuk d,te pakten tento)
E dyta:Keta evt skane dashte me fitu medalje!!!,po le bre vellakco mos ja fut kot,smujten...,a kujton ti qe skane dashte a?
Perkrahja prej vet shtetit edhe institucioneve eshte 0,ku me gjet ate motivim,e shohim cka po mujne me ba sportistat e Kosoves....koha le ta tregoj!
:eek:k:eek:k:eek:k:eek:k:eek:k
 

Ado

FISEBILIL-LAH
E para:Mundohu te shkruash mire edhe paster(nese nuk di, te pakten tento)
E dyta:Keta evt skane dashte me fitu medalje!!!,po le bre vellakco mos ja fut kot,smujten...,a kujton ti qe skane dashte a?
Perkrahja prej vet shtetit edhe institucioneve eshte 0,ku me gjet ate motivim,e shohim cka po mujne me ba sportistat e Kosoves....koha le ta tregoj!


E para : Nuk t'pyti kerkush send .. qysh shkruj ah qka boj un osht pun per mu okay .
E Dyta : spo thom un qe skan desht po skan mujt .. edhe po thom me qu dikon .. qe din .. ose ma mir mos me marr pjes hiq ..
Perkrahja ato sende .. ssa osht mundsia osht edhe perkrahja .. prei shtetit ..
Kosova .. ose ma saktisht sportistet t'Kosoves .. jon shum mat mir .. se t'shqipnis .. e thom kit send .. se plot loj qa jon lujt .. p.sh futboll .. ose basketboll .. qe kan lu me naj ekip nderkombtar gjithmon e kan tregu at suksesin e vet normal .. nuk jon edhe shum kushtet po qysh the ti ja lojm kohes .. edhe kombtarja e shqipris ndaqe futboll ndaqe basketboll .. pa lojtart kosovar skan pas kurr kurfar suksesi .. etj etj :D spe zgati ma shum :D
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Postimet jashte teme u fshine ju kisha lute nese keni dicka per temen, shkruani nese keni dicka mes vete perdorni MP-te.
Respekte!
 
Top