• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria në finalen e Eurosong

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shqipëria është kualifikuar për finalen e Eurosong. Përveç Shqipërisë sonte janë kualifikuar edhe Armenia, Rusia, Rumania, Hungaria, Greqia, Estonia, Gjerorgjia, Serbia dhe Belgjika.

Ndërkohë, bazuar në performancën e vitit të kaluar, automatikisht në finale janë kualifikuar edhe Austria, Britania e Madhe, Spanja, Gjermania, Franca, Australia dhe Italia. /albeu


Ps..një performanc brilante ....:respekt:Urime suksese per vendin e par ishAllah
 
Last edited:

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Bravo Elhaidës! Megjithëse kishte ca probleme të vogla tek performanca e saj. :)
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

10cen e kapem por mua një gje me ben pershtypje, edhe ne art ne bejme tifozllik patriotik
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Interpretimi linte per te deshiruar....i terhoqi notat i beri streching ...po hajt mo
mbetet mire gjithsesi
 

Marla

Let the sea set you free!
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Jo mua nga ana vokale performanca mu duk teper mire, thjesht kenga mu duk me shume te bertitura dhe tjetra sme pelqen pjesa patriotike që i japin shqipot dhe artit
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

I iku zeri shpesh here...humbi neper nota...mosrakordim midis saj dhe vokalisteve pas...dhe u corr sa mundi
sa per pjesen patriotike spo e cek hic se dihet pazari ...jemi bo si majmuna
 

Aver

VIP
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Sa me shume që po e degjoj aq me shume po me pelqen.

Ate pjesen aj aj aj ej ej ej do ta kisha zevendesu me ndonje instrument.
 
Top