• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi të Europ

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi të EuropianitPër median totalsportek nuk ka më dyshime: Janë femrat shqiptare tifozet më seksi të Europianit në Francë. Sipas këtij portali, vajzat shqiptare e kanë fituar tashmë këtë trofe, jo vetëm me bukurinë e tyre, por edhe me spektaklin që dhanë në ndeshjen Zvicër-Shqipëri. 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Normale, gooo gocat!! Ku krahasohen kto te huajat me femrat shqiptare! :shqip: :shqip:
PS> Jam e zhgenjyer qe mungokam une aty :p
 
Redaktimi i fundit:

Vvetoni

Larguar
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksiKrejt të mira veç kjo e paska tepru. Plus me letra.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

edhe gjyshja ime esht m seksi se kto :p
 

ricky_ch

******
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Po valla shumë seksi sidomos kjo foto:

euro shqipe.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Nuk bene te ankohemi :hi:Kemi pjeshka bio :fl:
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Ajo me syze e paska prish cik me dhembin lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Ma more nga goja...kshu nga tastiera lol

Turi spinaqka krejt.. :p

wow qa thu oj wow, hajde plaku mba pjeshka ne goje :yep: po ti qyqe :paqe::funny:
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Te rente e mira ahaha,mendje lig :p

Po germat o germat... ca mendove ti lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

FB_IMG_1466027025459.jpg
FB_IMG_1466027034853.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Normal veq let shkojn kto me ket veshje ..se mos deshen mi qujt motra tnderit
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tani qe po i shikoja,na mbyten brunet :p lajm sa per tu mburrur se lojen e kishim te humbur aahaha
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi


keto gocat kane fajet :teleskop: na kan hutu cunat :teleskop: sdi njeri me qar topi te luaj :mah:qar topi te godet me koke :mah:apo te puthe topin sa here ti vije ne dore :teleskop:
 

sensuu

sweet
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Si I marrim keto trofe kshu nga mendja jone lol
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Besa qe se ka keq Kitrra,po dreqi vete qenka lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Kjo me duket se eshte Rikja e Big Brotherit.

Vajza bjonde, foto e së cilës bëri xhiron e mediave ndërkombëtare sot gjatë ndeshjes Francë-Shqipëri, është ish konkurrentja e Big Brother Albania, Rike Roci.
 

sensuu

sweet
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Po kjo ka dash te behet e famshme me gjoksin lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Po kjo ka dash te behet e famshme me gjoksin lol

Rri mi ti ::cool::::cool:: ku ja di vleren cices :fiu::fiu:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Sensu pa problem se cica e vogel tregon feminilitet
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Vetem Grisin tim se nxorri ktu lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

E kuqia eshte dashuri,dhe dashuria eshte Shqiperi!! :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tash shtohen turistat per ne Shqiperi ne kerkim te Rikes lol
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Te pakten na u kenaq syri se zemra jo e jo pas humbjes :p
 
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Nuk i shpallen tifozet "Miss Botoxi" valle?! :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Nuk i shpallen tifozet "Miss Botoxi" valle?! :D

Me vertet kane bere botox thua ?
Po sduken te kene asortimente te fryra mii..:p
 

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
Titulli: Shqipëria merr “trofe” në Francë: Vajzat shqiptare shpallen tifozet më seksi

Tashi pervec elvanes e asaj treshes Viola e Ilda....pjesa tjeter jane tifoze si ne....kshuqe no nderhyrje :)

Go go Eagle :*
 
Private conversations
Help Users
    Top