• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiperia ime

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

sahit-muja-liqeni-i-fierzes-tropoje-albania+1152_13413521251-tpfil02aw-26135.jpg

53813075.jpg

299862536_1629cd77c2.jpg

5422067001_f4df8da194_b.jpg

florafauna.jpg

lake_ohrid_by_dejz0r.jpg


prespes.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

80_big.jpg

579754_143431902483869_252211807_n_by_antigonaart-d5u3zfo.jpg

6719220.jpg

35339811.jpg

Liqeni_i_Fierzes.jpg

liqeni-i-komanit.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Liqeni i Belshit

64928857.jpg

31030923.jpg

35339811.jpg


57738182.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Laguna e Karavastase

49_big.jpg

50_big.jpg

divjaka_karavasta_albania_wallpaper-640x340.jpg

exp_balk_3_6.jpg

image_0085.jpg

laguna shqiperi3.jpg

laguna shqiperi5.jpg

Narta_Lagoon.jpg

pelikan.jpg

PICT0083.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Fier

65971573.jpg

3495240052_d327e7ef3c.jpg

Albania_Fier_Factory_P1940819s.jpg

Albania_Fier_Factory_P1940825.jpg

Apollonia_odeon.jpg

apolonia_fier_14.jpg

DSC_0052.jpg

Fier (5).jpg

Foto-3.jpg

frroto_zps06a0467a.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Tirana

Tirana-Old-Bridge.jpg

07Tirana_Sheshi_Skenderbej03.jpg

64f27c9213cd72546846d6760ae024ffa580616f.jpg

6629958261_b8dfcfdf0e_b.jpg

img_3250.jpg

tirana.jpg

tirana_night_by_albanianartlover-d7952c9.jpg

tirana1.jpg

tirana-cosa-vedere_effd6e0b830d258a9b2efa9365022ed5.jpg

tirana-international.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

07Tirana_Sheshi_Skenderbej02.jpg

137f0f1376309482b66066298d5b4d7a.jpg

540413.jpg

AL_004_large.jpg

albania-tirana-night-light-Favim.com-461295.jpg

DSCF2008.jpg

PIRAMIDA.jpg
 
Last edited by a moderator:

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Llogara 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

85_big.jpg694830.jpgCika.jpgcol3.jpgLlogara-Vlore-Albania.jpg
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ime

Pogradec 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Bukuritë e jugut të Shqipërisë: Nivica, kanionet, ujëvarat dhe bukuri të tjera. Fotot janë marrë nga: Fation Plaku dhe Auron Tare.

b;VOA - Zëri i Amerikës
 
Top