• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Shqipëria e vogël" e Michigan-it

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Shqiptarët i gjen sot të vendosur kudo në SHBA, në vendin dhe kombin e lirisë. Ata kanë mundur të ndërtojnë këtu një të ardhme, por pa humbur të shkuarën e tyre. Siç janë dhe shqiptarët, që jetojnë brenda shtetit amerikan të Michigan-it.

Një histori përshtatjeje, suksesi, një histori lidhjeje me vendbanimin e ri në tokën e mundësive, dhe ruajtja e rrënjëve identitare shqiptare. Kjo është historia e tyre...

[SUB] /Top Channel[/SUB]
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Titulli: "Shqipëria e vogël" e Michigan-it

EDHE NE E DUAM SHUME AMERIKEN.UNE NE VECANTI,PASI ATJE JETON NJERIU I ZEMRES SIME WILLIAM BRADLEY PITT.

ME KA QUAJTUR TE PAREN FEMER NE LISTEN E FEMRAVE NE PLANETIN TOKE DHE KJO JO ME KOT.

KAM JETUAR NJE FAZE TRANZITIVE INDIVIDUALE KUR AI ME LA PA NGRENE 2 JAVE TE SHKEPUTURA ,NE FILLIM NJE JAVE RRESHT ,PASTAJ NJE JAVE TJETE DHE PA PIRE.DHE NJE DITE PA BUKE POR VEC UJE.

jetova me serume ,me iku gjuha per hir te xhelozise se tim eti e ndoshta edhe te tij qe sot jeton ne amerike.

ai nk nguroi dhe punoi spote per vajzen tone JOHANEN ,PEMEN E SE CILES e gjetem te rrezuar ne shqiperi.

vajza ime quhet "zoti eshte i hijshem".sot ai ka adaptuar edhe femije te tjere.

e shume fatkeqesi ne amerike ndodhin jo me kot ,por se ne si shqiptare na kane hyre ne hak.

NE E KEMI BUKURINE TEK SYTE .UNE ME ORIGJINE NGA NENA JAM INDIANO AMERIKANE DHE NE ITALI KAM NJOHUR 2 AMERIKANE,QE KURRE SE MOHOJNE IDENTITETIN DHE NACIONALITETIN E TYRE.

UNE SHPETOVA NGA VDEKJA BABANE E 7 FEMIJEVE WILLIN.

AI U TREGOI BOTES NE MEDIA SE KISHA AFTESI RINGJALLESE.

MESA DUKET KOMPETENCAT E MIA SFITUAN EXTRATERRIORALITET.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: "Shqipëria e vogël" e Michigan-it

Dua te di se pse nuk vene siguri me te madhe tek 5,6,7,???
 
Top