• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqiperi - Portugali

Aver

VIP
Birrat gati.

Kundershtar i veshtire por une pres fitore.

Cka mendoni?
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une veq per Ronaldon jam tu menue
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiperi - Portugali

une jam tu ja pas fryken armikut or taj....ishalla fitojme se boll mo na duli zemra venit
por edhe po humbem..dihet , ne kesi rastet ka rendesi pjesmarrja lol
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une shpresen e kam tek gocat e Elbasanit, ishalla na e hutojne Ronaldon edhe fap cunat e kombetares bejne gola Lol
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Shqiperi - Portugali

Venu nē rresht se ke shoqe boll :(

Nje humbje te bukur ( nqs s'do mundemi te fitojm )
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une veq per Ronaldon jam tu menue

Hehe. Me vjen keq qe po te zhgenjej por kemi info qe eshte kshu... dylber. :p

Per me shume info e presim hulumtimin e Kastriot Myftaraj :D
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

une jam tu ja pas fryken armikut or taj....ishalla fitojme se boll mo na duli zemra venit
por edhe po humbem..dihet , ne kesi rastet ka rendesi pjesmarrja lol

Une te garantoj qe fitojme sonte.


Megjithate mos fut bastore se nuk i dihet punes :p
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Shqiperi - Portugali

When-I-dressed-up-as-a-cowboy-for-Halloween-and-then-I-saw-another-kid-with-a-better-cowboy-cost.jpg

Lets get started
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiperi - Portugali

Sorry Ronaldo, po t'tradhetoj kesaj rradhe :p Go Shqiperi, inshallah po fitojme.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shqiperi - Portugali

Une shprsoj ne qunat e DeBiasit se sa per gocat e Elbasanit nuk kam shume shprese! Do thonit ju perse? Per te fituar ne duhet te japim gola dhe nese gocat e Elbasanit e hutojne Ronaldon, rezultati do te jete barazim.
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

nje te vockel si thu eeee se nuk me rrihet lol

Ok, ama jo me shume se 5 euro. Nuk dua te degjoj neser llafe te tipit 'ja pash sherrin Averit" :p
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

Rekordi i zi i Ronaldos në ShqipëriCristiano Ronaldos nuk ia donë kundër Kombëtares dhe skuadrave shqiptare.
Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka një rekord të zi me Kombëtaren shqiptare dhe me skuadrat shqiptare.

Portugezi është takuar tre herë me Kombëtaren shqiptare në Shqipëri (2003 kur ndeshja kishte përfunduar 5:3 në të mirë të Portugalisë, në vitin 2008 ndeshja kishte përfunduar 0:0 dhe në vitin 2009 ndeshja kishte përfunduar 1:2, por fatmirësisht për ne nuk ka arritur të shënoj asnjë gol.

Për më shumë, Ronaldo ka luajtur edhe një ndeshje me skuadrën e Gramozit si pjesë e Real Madridit në vitin 2010 në Tiranë dhe as në atë ndeshje nuk ka arritur të shënoj, pavarësisht se skuadra e tij fitoi 2:1.

Shpresojmë se ky rekord negativ i Ronaldos nuk do të thyhet as sonte, në ndeshjen që do të zhvillohet në ‘Elbasan Arena’. /Express
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiperi - Portugali

Foli edhe hazreti Saliu. Ika ti fus ne bastore komplet kursimet e jetes.


Sali Berisha porosit Ronaldon: Ke ardhur në vendin e gabuarIsh-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka deklaruar se portugezët në Shqipëri kanë ardhur me inatin e humbjes nga Shqipëria.

“Të dashur miq, sonte në Elbasan Arena luan kombëtarja jonë me Portugalinë, në një ndeshje që mund të bëjë historinë e shkëlqimit botëror të kuqezinjve. Portugezët kanë ardhur të motivuar, me inatin e humbjes në fushën e tyre, kanë bërë deklarata muskuloze. Sollën dhe Ronaldon, Topin e Artë të planetit, por duhet të them se e kanë sjellë në kohën e gabuar dhe në vendin e gabuar! Ne do të fitojmë!!!”, ka shkruar Berisha në Facebook.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiperi - Portugali

Loj e dobt, pasime t'dobta ! Me i pas jep zorr qishtu nfillim, nashta naj goll kish hi ! Po shnosh kofshum
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Shqiperi - Portugali

Loj e dobt, pasime t'dobta ! Me i pas jep zorr qishtu nfillim, nashta naj goll kish hi ! Po shnosh kofshum

PO! Lojë e dobët e jona, po çka tregun portugezët se?
Asgjë! Edhe ata për fitore se kishin!
Ronalo bënte shetitje në stadium!
E realët isht barazimi, dhe në dorë e kishim!
 

Monique

Oblivion
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiperi - Portugali

te fala nga riqi martin......kur them une e menderosim 100m e funit
hajt shnet se jeten e kemi ne xhep
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiperi - Portugali

Ronaldo e beri te veten, asistoj 1 here, beri 2-3 goditje, pse nuk diten me jep gol te tjeret, s'eshte faji i tij. Edhe une deshiroja barazim ose fitore, por t'jemi real, pjesa e pare me shume gabime ne pasime, aspak presion, ndoshta te kapluar nga emocionet ku ta di !
 

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Shqiperi - Portugali

Ronaldo e beri te veten, asistoj 1 here, beri 2-3 goditje, pse nuk diten me jep gol te tjeret, s'eshte faji i tij. Edhe une deshiroja barazim ose fitore, por t'jemi real, pjesa e pare me shume gabime ne pasime, aspak presion, ndoshta te kapluar nga emocionet ku ta di !

Përkundrazi, se kam nga emocionet.
Gabiet tona i pashë, po e pashë edhe efikasitetin e portugezëve.
Të ishte ndonjë team tjetër, ia kishte dhënë
së paku 3-4 gola Shqipërisë.

Por, po e them nga se edhe ata se merituan më shumë
se baraz.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Shqiperi - Portugali

Nuk ka rëndesi. Shqipëria pa dyshim do të jetë në Evropian. E meritojmë, fundja është vetëm një humbje dhe atë nga Portugalia. Të dua Shqipëri se je ma e mira.
 

Tema te Ngjashme

Top