• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

Aver pse ke ven foto te bardhe :p hahahaha ,sduket gjekundi foto ?


 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

Shiqoje mire Nev. Ndoshta nuk e paske kompjuterin/telefonin ne rregull.
Aver : white.jpg: thote fotoia jote:p

që dje me proverben kineze ste se me bes ty,nga keto prapsira hahahahah :p
 

Aver

VIP
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

Aver : white.jpg: thote fotoia jote:p

që dje me proverben kineze ste se me bes ty,nga keto prapsira hahahahah :p
Hahahahahahahahaha. Me vetem dy here e humbe besimin? :D

S'ke faj... se ja bona vetit :( :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një fotoKa disa gjëra që janë aq personale sa ne ia rrëfejmë vetëm të panjohurve...

Marco Oliverio
 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me një foto

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top