• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje fotoDashuria gjithmonë, qoftë edhe jashtëmartesore, është e moralshme; martesa pa dashuri është amorale.

[Ellen Kay]
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
Mencuria nuk vjen automatikisht me kalimin e viteve. Asgje nuk vjen me vitet – pervec rrudhave kuptohet , vetem vererat behen me te mira ne vite por, nese rrushi ka qene i mire.

Abigail Van Buren
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto
Mos u kushto shume vemendje fjaleve. Ne gjuhen e dashurise fjala nuk ka vend, pasi dashuria eshte fjale e heshtur.

Shames Tabrizi
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje fotoE dua një shok afër vetes.
Një që nuk më gjykon.
Një që nuk më bombardon me një milion pyetje.
Një që, vetëm për hatrin tim, do të dehej vetëm me aromën
e trishtimit tim.
Një, të cilit pa frikë mund t’ia hap zemrën dhe t’ia tregoj të
gjitha.
A ka më shokë të tillë?
Tregomë!
Më duhet vetëm një.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje fotoDo e kërkosh akoma, e kotë ta mohosh. Dhe në mes të njerëzve do kesh ankthin për ta takuar, si herën e parë kur e ke parë, dhe herën e fundit kur e ke humbur.

- Fabio Volo
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto


Sado e veshtire te jete vjen nje kohe dhe mesohesh me gjithcka. Mesohesh te jesh e forte. Mesohesh te jesh vetem per te mos u lenduar. Mesohesh te mjaftohesh me veten, pastaj fillon te duhesh ngadal. Dhe nuk ka gje me te rendesishme se kjo. Te duash veten!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top