• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje fotoUne shikoj se kur meshkujt dashurojne, ata japin kaq pak nga jeta e tyre. Por kur nje femer dashuron, jep gjithcka.

Oscar Wilde
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje fotoDhe vura re qe bebet e syve te saj ishin te skuqur nga e qara, nuk me foli, por me vrau me nje shikim; sikur donte te me thoshte:
'Ti me ke katandisur keshtu'

Ugo Foscolo
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto


As armiku yt me i keq, nuk mund te te beje kaq shume dem, sa vete mendimet e tua.

Buda
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top