• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpërthim tek nënstacioni elektrik në Gjirokastër, pa energji zona rurale

Shpërthim tek nënstacioni elektrik në Gjirokastër, pa energji zona rurale


Një shpërthim i shoqëruar me flakë ka ndodhur në nënstacionin e vjetër të qytetit të Gjirokastrës.

Si pasojë është ndërprerë energjia elektrike për një pjesë të zonave rurale përreth qytetit.

Pas izolimit të flakëve dhe verifikimit teknik specialistët konfirmuan se defekti është duke u riparuar dhe se dëmet janë minimale./ Top Channel
©Copyright Gazeta SHQIP
 

Comments

...:unsure:

...nga inati qe ne zonat e goditura nga termeti Qeveria ju ka falur energjine per 10 vjet, nga inati keta Gjirokastritet e kane djegur lol
 
Garant e kane djeg vet, diqysh gjakovar e gjirokastrit njejt veprojne. Do burime te mia me kane than se e ka djeg prindi kur i ka pa femijet e tij tu i lane 3 dite rresht dritat e ndezura.
 
Top