• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpërthen vullkani në Meksikë, spektakël llave drejt qiellit.

Shpërthen vullkani në Meksikë, spektakël llave drejt qiellit.

Në Meksikë ka shpërthyer vullkani Popocatépetl i Meksikës, të cilin banorët vendas e quajnë Mali i Tymosor për shkak se për shekuj të tërrë ky vullkan ka qenë shumë aktiv.

Llava po del me presion nga nëntoka në majën e malit duke ngritur në ajër një re hiri 3 kilometra të lartë. Mali ku ndodhi shpërthimi i Vullkanit ndodhet70 km në jug-lindje të kryeqytetit, Mexico City.

Ja raportimet e medias meksikane per shperthimin e kapur nga kamerat

Top Channel
p0109202.jpeg
 
Mire qe nuk kane Minister te Brendshem Lleshin, se edhe spektaklin e llaves do ta kishte nxjerre te jashte ligjshme, sikurse beri me fishekzjarret per ndrrimin e viteve ne Shqiperi.
 
Private conversations
Help Users
    Top