• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shpërndante në ishull “lëngun e përdhunimeve”, arrestohet i riu shqiptar, policia greke: Një ndër trafikantët më të rrezikshëm të…

Hera

Βιβλίο φάγος
Shpërndante në ishull “lëngun e përdhunimeve”, arrestohet i riu shqiptar, policia greke: Një ndër trafikantët më të rrezikshëm të…
Një 26-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke ditën e sotme, pasi akuzohet se shpërndante substanca tepër të rrezikshme për përdoruesit.

Sipas mediave greke, shqiptarit, i quajtur Aleksandër, iu gjet një sasi e madhe të lëndës GLB, e quajtur ndryshe “lëngu i përdhunimeve”, të cilën e shpërndante në ishullin grek, Mykonos.


GHB-and-GBL-Addiction

GLB është një lëng pa ngjyrë dhe pa erë, të cilën nuk mund ta dallosh as në një gotë uji që, sipas ekspertëve, krijon gjendje ekstaze, rritje të dëshirës seksuale dhe humbje të përkohshme të kujtesës. Sipas mediave greke, autoritet pohojnë se kjo lëndë përdoret gjerësisht në ishullin greke kohët e fundit. Ai iu hidhet viktimave pa dijeninë e tyre, ndërsa kanë qenë të shumtë personat që kanë denoncuar abuzime dhe përdhunime.

Sipas policisë greke, autori kishte përfituar shuma të mëdha parash, duke shitur lenden e sipërpërmendur. Ai konsiderohet si një ndër trafikantet më të rrezikshëm të arrestuar me këtë lloj droge ndonjëherë në Greqi.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ah C`kriminela.
Shyqyr qe paskan kap plehren.
Por e keqja eshte sa do kete si ky qe bejne te njejten gje.
 
Top