• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shorti i Uefa Champion League për sezonin 2013/14

cent

...Lontano
32 skuadra nga 18 shtete u shortuan në 8 grupet e UEFA Champions League. Nga principata e Montecarlos mori jetë evenimenti më i rëndësishëm europian i klubeve që do të finalizohet me finalen e madhe të Lisbonës në muajin maj të vitit të ardhshëm.

Kampionët në fuqi të Bayernit të Mynihut u listuan në grupin D duke peshkuar CSKA-në e Moskës, Manchester City-n dhe Viktoria Plzen, ndërsa për të tretin vit rresht, Milani dhe Barcelona e gjejnë veten në të njëjtin grup ku rreshtohet edhe Ajax e Celtic që e bëjnë këtë grup më të pasurin, me 16 trofe të Champions League.

Grup interesant është edhe ai mes Juventusit, Realit të Madridit dhe Gallatasaray-t, ndërsa Manchester United, Shakhtar Donetsk, Bayer Leverkusen dhe Real Sociedad do të liajnë shanset për dy vendet e para të grupit A. Finalistja e sezonit të fundit, Borussia Dortmund edhe pse në vazon e tretë, arriti të evitonte skuadrat më të forta të mundshme, duke u rreshtuar në grupin F bashkë me Marseille, Arsenal dhe Napolin. Gjithçka është gati, evenimenti kampion nis rrugëtimin e grupeve në ekranin kampion. Supersport hap dyert e UEFA Champions League.
/S.Sport
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Shorti i Uefa Champion League për sezonin 2013/14

Ec aty MILAN
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Shorti i Uefa Champion League për sezonin 2013/14

Barcelona 1
 

Delirium

😮
Titulli: Shorti i Uefa Champion League për sezonin 2013/14

Hala Real Madrid :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Shorti i Uefa Champion League për sezonin 2013/14

Do ju pershendesim si Levanten delirium edhe nje gol ka me jav rras VALDEZI
 
Private conversations
Help Users
    Top