• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shorti i Liges se Kampioneve per 2009/2010

METi

-=EdoLorEli=-


U tërhoq shorti i Ligës së Kampionëve për vitin 2009/2010. Edhe këtë vit do të ketë përballje interesante mes skuadrave më të forta të kontinentit të vjetër, gjithashtu u ndanë çmime për lojtarët më të mirë të sezonit 2008/2009 dhe për lojtarin e vitit të UEFA-s çmim të cilin me plot meritë e mori lojtari i Barcelonës Lionel Messi.

Ja se kush me kë do të përballet në këtë sezon të Ligës së Kampionëve që pritet të jetë më interesanti deri më tani!


GRUPI A
Bayern Munchen GER
Juventus ITA
Bordeaux FRA
Maccabi Haifa ISR


GRUPI B
Manchester UTD ENG
CSKA Moskwa RUS
Besiktas JK TUR
VfL Wolfsburg GER


GRUPI C
AC Milan ITA
Real Madrid ESP
O.Marseille FRA
FC Zurich CH


GRUPI D
Chelsea ENG
FC Porto POR
Athletic Madrid ESP
Apoel FC GRE


GRUPI E
Liverpool ENG
O.Lyonnais FRA
Fiorentina ITA
Debreceni VSC HUN


GRUPI F
Barcelona ESP
FC Inter ITA
Dynamo Kyiv UKR
Rubin Kazan RUS


GRUPI G
Sevilla ESP
FC Rangers SCO
VfB Stuttgart GER
Unirea Urziceni ROM


GRUPI H
Arsenal ENG
AZ Aalkmaar HOL
Olympiacos GRE
S.de Liege BEL


Portieri më i mirë:

Van Der Sar FITUES
Victor Valdes
Petr Cheh


Mbrojtësi më i mirë:

John Terry FITUES
Gerald Pique
Nemanja Vidic


Mesfushori më i mirë:

Xavi Hernandez FITUES
Steven Gerrard
Andres Iniesta


Sulmuesi më i mirë:

Leonel Messi FITUES
Samuel Eto'o
Cristiano Ronaldo


Lojtari më i mirë i vitit për 2008/2009

Leonel Messi FITUES
John Terry
Xavi Hernandez
Van Der Sar
 
Private conversations
Help Users
    Top