• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shorti i Europa League

cent

...Lontano
Kukësi dhe Skëndërbeu u kursyen nga rivalët “bombë”, në shortin e “play-off” të Europa League i mbajtur në orën 13:00 në Nion, Zvicër.

Kështu, goglat vendosen se korçarët do të përballen me Chernomoretsin e Odesës ukrainas, ndërsa verilindorët me skuadrën turke të Trabzonsporit.

Dy rivalë dukshëm superiorë dhe me më shumë emër se skuadrat tona në Europë, por që lejojnë ekzistencën e një shprese sado të vogël, pasi rivalët e secilit ekip mund të kishin qenë shumë më të fortë.

Kështu, Skëndërbeu, i ndodhur në grupin e katërt të shorteut, do të luante më një nga Stuttgart (Gjermani), Betis (Spanjë), Spartak Moskë (Rusi), PAOK (Greqi) e Chernomorets Odesa (Ukrainë).

Ndërsa Kukësi, i ndodhur në grupin e pestë të shorteut, kishte të përcaktuar si rivalë një nga: Fiorentina (Itali), St-Etien (Francë), Rubin Kazan (Rusi), Trabzonspor (Turqi), Sherif Tiraspol (Moldavi)

Ndeshjet e turit të katërt të Europa League do të luhen në datat 22 dhe 29 gusht. Të dy skuadrat tona luajnë ndeshjet e kthimit brenda.
Top Channel
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shorti i Europa League

Suksese ekipeve tona. Mendoj se vertete ka gjasa qe te kalojne edhe nga nje pengese.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shorti i Europa League

Them te drejten ekipet tona nuk se paskan qene edhe pa fat.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Shorti i Europa League

Sjan shum me fat sidomos Kukesi sepse Trabzonspori s'eshte ekip i dobt !
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shorti i Europa League

Sjan shum me fat sidomos Kukesi sepse Trabzonspori s'eshte ekip i dobt !

Ado, ashtu eshte, mirepo cdo ekip tjeter i mundshem ka qene me i forte se Trabzonspor
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Shorti i Europa League

Ado, ashtu eshte, mirepo cdo ekip tjeter i mundshem ka qene me i forte se Trabzonspor

Rubin Kazani edhe ky ekipi nga moldavia ndoshta jan pak me te dobt !?
 
Private conversations
Help Users
    Top