• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

(SHOKUESE) - Prifti godet me shuplake foshnjen gjate pagezimit

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

WxP

Tech
Ju thaft dora jarebi !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
deri ne rreze!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahahahaha,prift i marre. Mire qe ja ka marre i jati nga dora.
Kshu eshte kur njerzimi i jep statusin po nje tjeter njeriu per ta bekuar. eh marrezi.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
te ishte krezmimi e kuptoj por ne ket video ngjan vertet e cuditeshme
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Qa leshin bente ai baba xhani aty qe si futet shkelma ketij plakaruqi. :uri:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
u tmerrova me kto vidio femijesh. dje pashe 1 me dadon qe i gjunte me grushta fmise 2 vjec, sot ky. Ama do ket ndonje problem me priftin qe s'mbush shume. Sbesoj tket lidhje me ritin e pagezimit
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
Une jam katolike,sjam pagezuar kurre.
Gjithesesi ne baze te riteve te fese se krishter,duhet te pagezohesh pasi keshtu behesh e /i pranuar para zotit dhe religjionit te fese sigurisht.
Ne te kundert nuk je i pranuar per ne jeten e pertejme,shpirti pnevma. Kete te fundit e sigurt sjam por keshtu e di,ne mos gaboj.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Flm Nevi !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nje pyetje te shkurter kam ! A eshte patjeter pagezimi (perfshire ne te gjitha sektet), apo mundet edhe pa te ?
po loverboy nje i krishtere qe te jete i tille pagezohet.. ( skuptova ate sektet...)
po nuk u pagezove nuk i perket atij besimi ..
psh nevi tha jam katolike, por sjam e pagezuar .... pra nevi nuk eshte katolike mund ti perkas nje familje katolike por ajo nuk eshte.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Obobobo ! Nevi, e lexove apo nuk con peshe kjo :p

p.s.

Per sekte e kisha fjalen shume e thjeshte. Psh martesa e prifterinjeve. Jo tek cdo grup/sekt eshte e lejuar, ndaj u nisa nga kjo, me pyetjen se mos kane dallim edhe tek pagezimi, sdq flm per pergjigjen, kete nuk e kisha pas ditur.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Loverboy;998605[B said:
]Obobobo ! Nevi, e lexove apo nuk con peshe kjo :p[/B]

p.s.

Per sekte e kisha fjalen shume e thjeshte. Psh martesa e prifterinjeve. Jo tek cdo grup/sekt eshte e lejuar, ndaj u nisa nga kjo, me pyetjen se mos kane dallim edhe tek pagezimi, sdq flm per pergjigjen, kete nuk e kisha pas ditur.

E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere. :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere. :p
ti nevi e di qe kur pagezohesh te falet cdo mekat ndaj po pret ti :p
ps. nevi mos lexo ate pjesen obobo se do te na ngaterroj loverboy ( shaka kjo se e di qe si behet qefi te shikoj debate mes nesh)
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Dhe dicka qe ma ka treguar 1 shok i klases uruguajli. Ne uruguaj tha po nuk qe pagezuar s'mund te martohesh ne kishe, edhe nese i perket atij besimi.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
hahahahahahaha,thuaaa?!
E ke gjeteee!!
Diku aty nga pleqeriaaa shohim e bejme. :p
:) e gjej ndonjeher edhe une..
por nganjeher ato qe jan ateist kur nisin te besojne besojne shume me shume.. ja persh shen agostino ..nga nje i pafe nje kritik ..imoral ... me nosjen e besimit u be aq besimtar sa arriti te behej shejt dhe filozof i kishes...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dhe dicka qe ma ka treguar 1 shok i klases uruguajli. Ne uruguaj tha po nuk qe pagezuar s'mund te martohesh ne kishe, edhe nese i perket atij besimi.
e vertet eshte edhe kjo soul.. por sdi cjan ca klausola kur njeri sesht i besimit tone sdi si funksionon por di qe behen...
 

Monique

Staf në FV.AL
E dija ore ,e dija, hahahaha cte bej. Do rri pa Fe. Se skam ndermend me u pagezu nojhere. :p
Rri se do te kapi e ty prifti grek te te perplasi per muri lol
Tmerr ,po ju thafte dora atij babait qe se mbyti aty te uji bekuar...kafsheri
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Rri se do te kapi e ty prifti grek te te perplasi per muri lol
Tmerr ,po ju thafte dora atij babait qe se mbyti aty te uji bekuar...kafsheri
hahahahahaha,jane Ortodoks mi,po u pagezova duhet prift i krishter.
Xhanem aty e aty jane si fe,por qe. :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
ti nevi e di qe kur pagezohesh te falet cdo mekat ndaj po pret ti :p
ps. nevi mos lexo ate pjesen obobo se do te na ngaterroj loverboy ( shaka kjo se e di qe si behet qefi te shikoj debate mes nesh)
He, he si duhet mu la prej mekateve??
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
He, he si duhet mu la prej mekateve??
mos me bere apo thene ate qe sdo te te bejn apo te te thone o kitrra ska formule te re... e njejta gjithmone po funksionale
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kam mundesi te jet ndonje montazh..perndryshe se besoj se mund te ndodhin gjera tilla...ai i ashtu qujturi prift edhe po mundohet ti mbyll gojen femijes..ose mund te jet kamer e fsheht.
 

ASTRA

Anëtar i ri
Pse i pergjithesoni gjerat kete skuptoj ?

Rasti ska nevoje per komemt pasi duiet qe nuk eshte normale!
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<


………………………

………….
 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Prinder budallenj,me qen un jo prift po edhe vet putinni e kisha kap nshpulla e ngrushta.

haha, na frikon edhe neve ne Forum...… :D
 

Zana1

Braveheart
Me bene pershtypje prinderit budallenj ne k'te rast... jo plakushi, sevete mosha ben te sajen.
 
Top