• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-nëKreu i Frymës së Re Demokratike në Shkodër, Zef Kolombi ka dhënë dorëheqjen. Vendimi vjen pas marrëveshjes së FRD-së së Bamir Topit me Partinë Socialiste në prag të zgjedhjeve lokale të qershorit dhe Kolombi ka deklaruar kjo aleancë bie ndesh me bindjet e tij të djathta politike, si një ish i burgosur në kohën e diktaturës.

Megjithatë, Kolombi ka thënë se dorëheqja e tij bëhet edhe për arsye personale. Ai ka hequr dorë edhe nga lista e këshilltarëve të FRD-së në Bashkinë Shkodër.

“Ndihem i zhgënjyer, koalicioni me PS-në nuk shkon përshtat me bindjet e mia të djathta. Nuk do të merrem më me politikë”, – tha ai.
g.shqip
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

A nuk eshte Fatlum nurja kreu i FRD ne Shkoder booooo
 

London

carpe diem
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

Hajdut i nershem edhe ky po he
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

I paskan ba presion ahahahha sdona hajna ne kualicon :p
 

London

carpe diem
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

I paskan ba presion ahahahha sdona hajna ne kualicon :p
Si maria e sarreqit dhe ky lol lol lol e ka ba pallatin Qa don ma :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

Si maria e sarreqit dhe ky lol lol lol e ka ba pallatin Qa don ma :p
njat ku jan zyrat a ?
 

London

carpe diem
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

njat ku jan zyrat a ?
Njaty afer e ka pse do me ul shkoder ti shkobleja I dhome :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shkodër, kreu i FRD-së jep dorëheqjen: I zhgënjyer nga koalicioni me PS-në

Njaty afer e ka pse do me ul shkoder ti shkobleja I dhome :p
thashe kur te shkoj me pushime ahahahhaha m'ka xjerr baba jasht :p
 
Top