• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shkencëtarët i habisin të gjithë: Ja pse janë të dëmshme femrat e bukura (Fotot)

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Spo e lexoj fare artikullin po pergj pyetjes pse kan faj femrat e bukura... se bejne nervoze vajzat e pasigurta e se hutojne djemt e percipte ne vleresim...
Nje faj tjeter i tyre eshte se e dine qe jane te bukura dhe e perdorin si arme te ftohte deri sa gabojne nga eshte doreza ... ca ndodh te vriten padashje..
Ps.. zot i madh cte ben te shkruash xhelozia dhe lakmia drejt te bukures! :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po pse beheni kaq te lig pse?! po pse nuk na lini ti gezohemi per 5 minuta ketij studimi?! Mire qe kemi vuajtur gjithe jeten nga shemtia, po dhe nje ngushellim qe lexuam ketu ne forum nuk na e lini ta shijojme! 😭😭😭

p.s. nuk jam nga bukuroshet qe bejne modesten duke thene se jane te shemtuara 🤣🤣
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po pse beheni kaq te lig pse?! po pse nuk na lini ti gezohemi per 5 minuta ketij studimi?! Mire qe kemi vuajtur gjithe jeten nga shemtia, po dhe nje ngushellim qe lexuam ketu ne forum nuk na e lini ta shijojme! 😭😭😭

p.s. nuk jam nga bukuroshet qe bejne modesten duke thene se jane te shemtuara 🤣🤣
Sidoqe te jesh jashta ne dime qe je e bukur brenda..
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po pse beheni kaq te lig pse?! po pse nuk na lini ti gezohemi per 5 minuta ketij studimi?! Mire qe kemi vuajtur gjithe jeten nga shemtia, po dhe nje ngushellim qe lexuam ketu ne forum nuk na e lini ta shijojme! 😭😭😭

p.s. nuk jam nga bukuroshet qe bejne modesten duke thene se jane te shemtuara 🤣🤣
Nga veshet te rrjedh modestia ty lol
 
Top