• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Shkembejme libra!

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ashtu sic eshte tema per kerkesat muzikore le te hapim dhe nje per librat.
Meqe skemi mundesi te shkembejme libra ne dore le ta bejme ne kete menyre.
Ndaj nese keni ndonje liber ne pc ne pdf ose si doc postojeni.

Une do doja shume nje liber te Sophia Kinsella me titullin " I love shopping a New York" ne gjuhen italiane.
Flm!

XoXo
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shkembejme libra!

Une do doja shume nje liber te Sophia Kinsella me titullin " I love shopping a New York" ne gjuhen italiane.
Flm!

XoXo
Ta gjeta une kte librin. :)
Ta hodha ne zippy, provoje njehere kte linkun:
Zippyshare.com

PS> Jane dhe ca libra te tjere "I love Shopping con mia sorella"; "I love shopping per il baby". Po i deshe me thuaj te ti hedh dhe ato. ;)
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shkembejme libra!

Ta gjeta une kte librin. :)
Ta hodha ne zippy, provoje njehere kte linkun:
Zippyshare.com

PS> Jane dhe ca libra te tjere "I love Shopping con mia sorella"; "I love shopping per il baby". Po i deshe me thuaj te ti hedh dhe ato. ;)
Ohhh dashuri dashuri ku e gjeteeeee? ♥♥♥♥♥♥

Shume flmmmm ndihem e elektrizuar totalisht hah flm :**
Jo keto i kam por meqe doja ti ndiqja ne rregullin qe kjo i ka botuar akoma si kam lexuar "D
Ama jane disa te tjere qe skam e ti them :*
Flm serish :)))
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shkembejme libra!

Un kshu lexoj ne pergjithsi. Physics of the Impossible: A Scientific Exploration into the World of Phasers, Force Fields, Teleportation, and Time Travel by Michio Kaku | 9780307278821 | Paperback | Barnes & Noble

Duhet me hap dhe nji tem ku secili nga ne ketu ben ose eksperimenton me muzike. Edhe i bejm kerkesa njoni-tjetrit per nai keng. Duhet me hap dhe nji YouTube Channel nqs doni.
Ka nje teme per kerkesa muzikore por jo te personalizuara

Pse jo :)
Une ama laj duart sepse smarr sh vesh nga muzika mix e keto gjera..:(
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Shkembejme libra!

Di njeri te me gjeje kete librin gjithmone ne italisht:(
 
Top